OSTATNIA SZANSA NA RABAT | Instytut Neurolingwistyki
JAK MOŻESZ SKUTECZNIE SIĘ KOMUNIKOWAĆ – LAST MINUTE
10 February 2022
A NA CHOLERĘ TA CAŁA HIPNOZA KONWERSACYJNA?
14 February 2022

OSTATNIA SZANSA NA RABAT

Czy zdarzają Ci się takie rozmowy, w czasie których masz wrażenie, że to, co mówisz nie dociera do drugiej osoby, a Twoje argumenty zupełnie jej nie przekonują, chociaż masz jak najlepsze intencje, wiedzę i starasz się jak możesz?
I może to dotyczyć sfery zawodowej Twojego życia: negocjacji z klientami, rozmów ze współpracownikami, czy też życia prywatnego: przekonywania Twojej rodziny i przyjaciół do zrobienia czegoś – nawet tak banalnego jak sprzątanie czy zakupy.
Ty próbujesz wszystkiego, co tylko możesz, a w zamian dostajesz stanowcze: „Nie!” I czasem kończy się wielką kłótnią, czasem cichymi dniami, a czasem po prostu Twoim poczuciem porażki, bezradności czy żalem.
Istnieją jednak ludzie, którzy potrafią zawsze i wszędzie na spokojnie dogadać się z każdym i umieją tak – jakoś prosto i bez żadnego wysiłku – przekonać innych i do siebie i do swoich racji.
Czy to dar, specjalne zdolności czy szczególne cechy charakteru?
Można z całą pewnością stwierdzić, że to są po prostu umiejętności komunikacyjne, których każdy może się nauczyć. I dzięki NLP – nie wymaga to wkuwania żmudnych teorii, trudnych ćwiczeń – tylko poznania kilku podstawowych technik, które mogą sprawić, że nauczysz się skutecznie komunikować i przekazywać informacje w sposób zrozumiały dla drugiej osoby.
Jeżeli chcesz się tego nauczyć, bo wiesz, jak bardzo nieporozumienia mogą utrudnić życie i chcesz poznać skuteczne sposoby komunikacji, to zapraszamy Cię na szkolenie „POZNAJ NLP – JAK MOŻESZ SKUTECZNIE SIĘ KOMUNIKOWAĆ” na którym:
– dowiesz się jak myślą ludzie, co ich przekonuje i motywuje do działania z punktu widzenia modelu NLP,
– poznasz szybkie i skuteczne techniki nawiązywania kontaktu z innymi,
– poznasz efektywne sposoby docierania do umysłu drugiej osoby, przekonywania i motywowania.
Zarezerwuj swoje miejsce JUŻ TERAZ żeby zapewnić sobie super promocyjną cenę która obowiązuje tylko do końca dzisiejszego dnia:

 

//]]>