PRZERAMOWANIE | Instytut Neurolingwistyki
MARZYCIELU ZACZNIJ DZIAŁAĆ !
11 April 2022
SPOKOJNYCH ŚWIĄT !
15 April 2022

PRZERAMOWANIE

Istnieje jedna technika NLP która powtarza się w wielu poradnikach dotyczących zupełnie różnych tematów…
W książce o tym jak działa mózg – sposobem na uspokojenie układu limbicznego jest spojrzenie na sytuacje z innej perspektywy. W książce o psychologii – sposobem na radzenie sobie z trudnymi emocjami jest znalezienie czegoś dobrego w problematycznej sytuacji. W książce o zdrowiu – choroba jest informacją o zmianie, której potrzebujesz. W końcu – w książce o szczęściu – jedną z podstawowych umiejętności jest odnajdywanie słonecznych stron sytuacji. Ba! Nawet w książkach o rozwoju duchowym pisze się, że wszystko, co nas spotyka jest albo lekcją do przerobienia, albo cudem!
Czymże są te wszystkie wymienione wyżej sposoby jak nie NLP-owskim przeramowaniem? To jedna z najbardziej podstawowych technik, która daje wolność nadawania dowolnego znaczenia wszystkim faktom, które Cie spotykają To od Ciebie zależy, czy wstanie lewą nogą to pech czy szczęście, czy korek w drodze do pracy to powód do frustracji czy chwila na przygotowanie się do dnia czy posłuchania ulubionej muzyki.
Jeżeli nie masz na coś wpływu – to możesz zdecydować jak chcesz interpretować dane zdarzenie! I jak się okazuje ta decyzja wpływa na całe Twoje życie a w tym na Twoją przyszłość i to na wielu różnych poziomach 🙂
W dodatku – ta świadomość daje to, co w NLP najpiękniejsze – wolność wyboru, w jakim świecie chcesz żyć 😎
A skoro mądrzy ludzie z różnych dziedzin podają przeramowanie jako sposób na radzenie sobie więc może warto zacząć go stosować? 🤔
Więc taka myśl na początek dnia – co sprawia, że ten dzień jest dla Ciebie dobry?😁
Ps. A jeśli chcesz nauczyć się jak za pomocą innych technik NLP osiągać wewnętrzny spokój zobaczymy się już w maju na szkoleniu online WEWNĘTRZNY SPOKÓJ – do 13.05 obowiązuje cena promocyjna więc zapisz się już dzisiaj:
//]]>