JAK BYĆ W “TU I TERAZ” – POSŁUCHAJ WEBINARU | Instytut Neurolingwistyki

JAK BYĆ W “TU I TERAZ” – POSŁUCHAJ WEBINARU

TRENING NLP MASTER NIGDY NIE BĘDZIE…
5 October 2022
PROMOCYJNA CENA WYGASA…
14 October 2022

JAK BYĆ W “TU I TERAZ” – POSŁUCHAJ WEBINARU

„TU I TERAZ” – to taki cudowny stan umysłu, w którym znika bagaż przeszłości, obawy o przyszłość i wszystkie emocje z tym powiązane; przestajesz czuć napięcie w ciele, a zamiast tego pojawia się spokój i skupienie – zaczynasz wtedy z pełną wyrazistością doświadczać tego, co się dzieje w Tobie i wokół Ciebie. To doskonały stan do medytacji, bo uspokaja, ale też pozwala w pełni skupić uwagę, więc też może pomóc w działaniu i osiąganiu celów, planów i zamierzeń.
Jednak trudno jest znaleźć dokładny przepis JAK ten stan osiągnąć!
Na szczęście istnieje NLP, gdzie zajmujemy się strukturą ludzkiego doświadczenia, badamy co ludzie dokładnie robią w swoim umyśle, żeby osiągnąć to, co chcą i potrafimy przedstawić to jako dokładny przepis do zastosowania dla każdego!
Jeżeli zatem chcesz przekonać się jak działają techniki NLP i nauczyć się JAK osiągnąć stan bycia w „TU I TERAZ”, to zapraszamy na nasz kanał na YouTube do posłuchania pierwszej części webinaru Agnieszki Ornatowskiej “JAK BYĆ W TU I TERAZ” – KLIKNIJ TUTAJ! 

A jeśli chcesz bliżej poznać techniki NLP oraz nauczyć się zarządzać swoim umysłem zapraszamy na szkolenie online WPROWADZENIE DO ŚWIATA NLP – jeszcze tylko do poniedziałku weźmiesz w nim udział za promocyjną cenę:

 

//]]>