3 DOBRE NOWINY OD AGNIESZKI ORNATOWSKIEJ | Instytut Neurolingwistyki

3 DOBRE NOWINY OD AGNIESZKI ORNATOWSKIEJ

BEZPŁATNY WEBINAR
20 February 2023
CUD-OWNY PREZENT Z OKAZJI DNIA KOBIET
28 February 2023

3 DOBRE NOWINY OD AGNIESZKI ORNATOWSKIEJ

Dzień dobry,
Chciałabym się podzielić z Tobą aż trzema dobrymi nowinami – specjalnie dla kobiet, które lubią czytać moje książki:
1. Już w kwietniu ukaże się moja nowa książka pod tytułem „CUD-owna Kobieta, czyli jak odzyskać jedność ciała, umysłu i duszy”. Jak sam tytuł wskazuje to będzie moja kolejna książka skierowana do kobiet, w której opisuję wielowymiarowość naszej istoty i wskazuję, jak można to wykorzystać w tworzeniu szczęśliwego życia. Będzie ona dostępna w wydawnictwie Sensus w postaci papierowej, elektronicznej, a także jako audiobook.
2. Dla tych z Was, które chcą się dowiedzieć czegoś więcej o CUD-owności swojej istoty, przygotowałam bezpłatny webinar już w najbliższy piątek 03.03.2023 o godz. 20.00, na którym będzie można się dowiedzieć więcej o poszczególnych wymiarach kobiecej istoty: ciała, umysłu i duszy. I – oczywiście – będzie też CUD-owna medytacja na ten temat! Link do zapisów znajdziesz TUTAJ!
3. A jeżeli zechcesz poznać praktyczne techniki, które pomogą Ci odzyskać jedność Twojego ciała, umysłu i duszy – to zapraszam na szkolenie tylko dla kobiet w wygodnej formie online już 11-12 marca w godz. 14.00-18.00. Link znajdziesz TUTAJ!
Do zobaczenia 🙂
Pozdrawiam serdecznie,
//]]>