BEZPŁATNY WEBINAR AGNIESZKI ORNATOWSKIEJ – OSTATNIE WOLNE MIEJSCA | Instytut Neurolingwistyki

BEZPŁATNY WEBINAR AGNIESZKI ORNATOWSKIEJ – OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

CUD-OWNY PREZENT Z OKAZJI DNIA KOBIET
28 February 2023
WEBINAR LECHA DĘBSKIEGO DO OBEJRZENIA NA YOUTUBE
3 March 2023

BEZPŁATNY WEBINAR AGNIESZKI ORNATOWSKIEJ – OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

Droga Kobieto 🙂

Mamy dla Ciebie prezent:

z okazji Twojego święta chcemy Cię zaprosić na BEZPŁATNY webinar już w piątek 03.03 o godz. 20.00 pt. „CUD-owna Kobieta, na którym Agnieszka Ornatowska odkryje przed Tobą najważniejsze wątki z jej najnowszej książki pod tym samym tytułem, która będzie miała premierę dopiero w kwietniu!

Zatem jako jedna z pierwszych będziesz mogła przypomnieć sobie zapomnianą dawną prawdę, że jesteś CUD-owną, wielowymiarową istotą, która ma moc tworzenia swojego życia 🙂

Twoje ciało, umysł i dusza mogą zgodnie współpracować, aby pomóc Ci czuć się szczęśliwą, promieniować pełnią swojego wewnętrznego światła i piękna, a także wpływać na wszystko, co Cię otacza.

Naprawdę masz w sobie taką moc, tylko poprzednie pokolenia kobiet nie miały okazji Ci tego przekazać, nie uczą tego w szkołach, a w codzienności skupiamy się przede wszystkim na swoich obowiązkach i zadaniach do wykonania, a dopiero w trudnych momentach szukamy wiedzy i umiejętności, które pomogą poradzić sobie z problemami.

I dlatego właśnie chcemy Ci dać już teraz wyjątkowy prezent: wiedzę, której potrzebujesz, aby przypomnieć sobie o swojej CUD-owności i odzyskać jedność ciała, umysłu i duszy.

W czasie tego webinaru będziesz też mieć okazję doświadczyć medytacji, która pomoże Ci lepiej poznać swoje wszystkie wymiary oraz zintegrować poznaną wiedzę 🙂

Jeżeli chcesz tego wszystkiego, to spraw sobie taki cudowny prezent i zapisz się już teraz na nasze bezpłatne zajęcia – tutaj jest link, z którego możesz dokonać zgłoszenia:

//]]>