JUŻ W WEEKEND! | Instytut Neurolingwistyki
WSZYSTKO MOŻNA ZACZĄĆ OD NOWA
17 March 2023
1 KWIETNIA?
3 April 2023

JUŻ W WEEKEND!

„Kwestia jest dla mnie naprawdę ciekawa, co tak naprawdę Lechu uzyskał. Bo dla mnie to była taka rozmowa bez żadnego sensu” powiedział uczestnik treningu NLP Practitioner, a ja wewnętrznie wykonałem z radości potrójne salto w tył i odśpiewałem Hawa nagila.
Bo właśnie przed chwilą konwersacyjnie pomogłem innej osobie uczestniczącej w treningu, zmienić reakcję złości którą odczuwała w pewnej sytuacji na stan zaciekawienia. Bodziec, który do tej pory wywoływał złość, teraz stał się dla niej triggerem wywołującym zaciekawienie. I zrobiłem to bez pomocy „formalnych” technik NLP, bez Swisha, Perspective Pattern czy innej „oficjalnej” techniki. Zrobiłem to podczas czegoś, co dla obserwatora z zewnątrz wyglądało jak pozbawiona sensu rozmowa! Oczywiście osoba z którą przeprowadzałem tą demonstrację odebrała to zupełnie inaczej.
I właśnie na tym polega magia hipnozy konwersacyjnej. Dla kogoś z zewnątrz wygląda to jak zwykła rozmowa, podczas gdy Ty możesz przy użyciu swoich słów otworzyć umysł rozmówcy na nowe możliwości. Możesz dzięki temu lepiej zasugerować nowe rozwiązania, pomóc mu poradzić sobie z problemami, lepiej i skuteczniej sprzedawać itp. I zawsze wiesz co powiedzieć, jaki następny krok wykonać by skierować myślenie rozmówcy w odpowiednim kierunku.
A już w weekend prowadzę w Warszawie kolejną edycję „Zaawansowanej Hipnozy Konwersacyjnej”. To szkolenie nie jest dla każdego, by wziąć w nim udział musisz mieć za sobą Podstawy Hipnozy Konwersacyjnej, albo trening NLP Practitioner, albo szkolenie z hipnozy. W razie wątpliwości czy Twój poziom umiejętności wystarczy by wziąć udział w tym szkoleniu skontaktuj się z nami.
A jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności perswazyjne na nowy poziom, zapisz się już dziś TUTAJ!
Pozdrawiam serdecznie,
Lech Dębski 
//]]>