JEŚLI COŚ CIĄGNIE CIĘ W DÓŁ… | Instytut Neurolingwistyki

JEŚLI COŚ CIĄGNIE CIĘ W DÓŁ…

KIEDY WZRASTA TWOJA WEWNĘTRZNA ENERGIA
3 June 2024
Jesteś CUDEM… a koniec zniżki już w piątek!
11 June 2024

JEŚLI COŚ CIĄGNIE CIĘ W DÓŁ…

Kiedy czujesz, że sytuacja, ktoś lub coś ciągnie w dół Twoje wibracje – czyli przynosi Ci negatywne myśli i emocje – zadbaj przede wszystkim o to, żeby Twój własny stan energetyczny, pomimo tego, co się dzieje, pozostał jak najwyższy

Jak to zrobić?

Po pierwsze możesz się wtedy zająć czymś, co przynosi Ci radość – zrób coś, co zajmie Twoje myśli i sprawia, że czujesz się po prostu dobrze; dobrze się poruszać przy okazji, bo to zdejmuje też napięcie z ciała, więc ćwiczenia czy taniec, a nawet sprzątanie czy szybki spacer są jak najbardziej ok, ale też pomaga słuchanie ukochanej muzyki, czytanie książek czy oglądanie filmów (i najlepiej, jeżeli one sprawiają, że się uśmiechasz – czyli kabarety też są ok).

Po drugie pomaga kontakt z kimś, kto ma wibracje wyższe od Ciebie – czyli spotkanie z kimś spokojnym i pogodnym, z kim można porozmawiać o tym, co dobre, jest wtedy jak najlepszy. Pamiętaj też, że takimi istotami są też zwierzęta – czyli zabawa ze swoim domowym zwierzątkiem też może pomóc. Warto też pamiętać o świecie roślin – one też ze swojej natury mają wysokie wibracje, więc można się przytulić do drzewa lub zająć się swoimi domowymi roślinkami.

Jeżeli chcesz poznać jeszcze inne sposoby, to zapraszam na szkolenie “STRUKTURA DUCHOWOŚCI na które jeszcze tylko do 14 czerwca obowiązuje cena promocyjna. Link do zapisów znajdziesz TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Ornatowska

//]]>