Sklep

AKADEMIA HIPNOZY
28 November 2023
PODSTAWY HIPNOZY ERICKSONOWSKIEJ
11 March 2024
Show all

CORE TRANSFORMATION & WHOLENESS PROCESS


Kategorie: , .
Opis

Wiele osób zadaje mi pytanie: „Lechu, jaka jest najpotężniejsza znana ci technika terapii lub zmiany osobistej?” Przez wiele lat na to pytanie odpowiadałem „Core Transformation”. Od pięciu lat odpowiadam „Core Transformation oraz Wholeness process”.

Obie te metody zostały stworzone przez Connirae Andreas, znaną trenerkę NLP. Obie te metody są bardzo uniwersalne, można je zastosować do niemal każdego problemu lub ograniczenia, a zmiana następuje szybko, łatwo i bezboleśnie. Obie te metody umożliwiają też w bardzo krótkim czasie uzyskiwanie stanów dotąd osiąganych jedynie po wieloletniej medytacji.

Wyobraź sobie, że wychodząc od swojego dowolnego ograniczenia lub problemu, w ciągu kilku lub kilkunastu minut osiągasz stan często nazywany „Jednością”, „Byciem”, „Czystą Miłością”, „Wewnętrzną Harmonią” itp. Nauczysz się prostej procedury, która pozwoli ci nie tylko rozwiązać problem, ale też doświadczyć stanów natury transcendentnej lub duchowej!  I są to stany nieporównywalne z niczym innym, chyba że od dawna medytujesz.  Albo palisz niezłe zioło 😉

Do niedawna tych technik nauczałem tylko na zaawansowanych kursach NLP Master Practitioner. Ale po wzięciu udziału w czterodniowym podstawowym i zaawansowanym seminarium z Wholeness process z Connirae Andreas oraz w pięciodniowym szkoleniu Fundamental/Advanced Core Transformation (ze współtwórczynią metody Tamarą Andreas) zrozumiałem, jak nauczać tych metod by mogli z nich korzystać ludzie również bez znajomości NLP.

Jaka jest zatem różnica między tymi metodami? Procesy się od siebie różnią, natomiast osiągane dzięki nim stany są bardzo zbliżone. Można powiedzieć, że Wholeness Process i Core Transformation to metody, które się nawzajem dopełniają i wspierają. To dwie drogi prowadzące do tego samego celu. Niektórzy ludzie wolą CT, inni WP, warto znać obie metody by móc z nich korzystać podczas dokonywania zmian w sobie lub w kliencie.

I z tego względu postanowiłem je połączyć i nauczać w ciągu jednego trzydniowego warsztatu, przeznaczonego zarówno dla ludzi pomagających innym w dokonywaniu zmian (terapeutów, coachów i hipnoterapeutów) jak i dla każdego kto chce uzyskać potężne narzędzia do rozwiązywania swoich problemów i rozwoju osobistego.

 

Dzięki Core Transformation:

– Dowiesz się jak zamiast walczyć ze swoimi ograniczeniami doprowadzić do tego by się łagodnie rozpłynęły i rozpuściły.

– Poznasz prostą metodę pozwalającą sobie poradzić z niemal każdym problemem natury osobistej lub emocjonalnej, na przykład obniżoną samooceną, nadmiernymi lub nieodpowiednimi reakcjami emocjonalnymi, zbytnim przyjmowaniem się opinią innych ludzi, zaburzeniami lękowymi i wieloma innymi ograniczeniami

– Uzyskasz sposób na zachowanie wewnętrznego spokoju niezależnie od sytuacji zewnętrznej

– Doświadczysz głębokiej integracji różnych aspektów swojej osobowości

– Zaczniesz działać ze świadomością fundamentalnej Jedności Ciebie i świata

– Zaczniesz żyć pełnią życia.

 

Dzięki Wholeness Process zdołasz:

– szybko doświadczyć stanu Jedności i integracji Ja ze Świadomością Wszystkiego. Takie stany ludzie osiągają dopiero po wieloletniej medytacji!

– nauczyć się jak samodzielnie stosować tę metodę do rozwiązywania różnych problemów, takich jak lęki, stres, bezsenność, itp.

– uzyskać stan spokoju ducha i głębokiego wewnętrznego spokoju

– zintegrować wewnętrzne autorytety by doznać większej wewnętrznej spójności

– wypełnić swoje emocjonalne braki

– poprawić swoje relacje z innymi, rozbrajając rozmaite „punkty zapalne”

– stać się bardziej świadomy swojego znaczenia i potencjału

– zaprzyjaźnić się z samym sobą

– nauczyć się ufać swojej wewnętrznej mądrości

Zajęcia prowadzone są metodą warsztatową. Celem jest uzyskanie doświadczenia, które będzie można potem samodzielnie powtarzać i stosować do rozwiązywania swoich problemów.

 

FAQ

Dla kogo jest przeznaczony ten trening?

– dla każdego kto chce poznać proste i skuteczne metody rozwiązywania swoich problemów emocjonalnych

– dla osób zainteresowanych swoim rozwojem duchowym

– dla coachów i terapeutów, którzy chcą zdobyć potężne narzędzia pomagania swoim klientom

– dla każdego kto szuka poczucia głębokiego wewnętrznego spokoju i pogodzenia się z samym sobą

 

Dużo piszesz o duchowości. Czy ten warsztat jest dla mnie, jeśli jestem ateistą lub wyznawcą jakiejś konkretnej religii?

Procedura Wholeness Process powstała w wyniku modelowania przeżyć duchowych znanych jako Przebudzenie lub rozpłynięcie ego, ale nie jest powiązana z jakimkolwiek systemem wierzeń, ani nie proponuje żadnego systemu wierzeń. Podobnie Core Transformation- żadna z nich nie wymaga przyjęcia jakichkolwiek założeń religijnych czy światopoglądowych. Są to narzędzia rozwoju osobistego, nie religia czy system duchowy.

 

 Czy na zajęciach będę w jakiś sposób indoktrynowany lub nakłaniany do przyjęcia jakichś poglądów?

Piękno WP i CT polega między innymi na tym, że w ogóle się nie zajmujemy treścią przeżyć, a już na pewno nie narzucamy nikomu co ma przeżywać lub w co wierzyć.

Wholeness Work ani Core Transformation nie niosą z sobą żadnych treści ideologicznych. To po prostu narzędzia pozwalające na osiągnięcie szczególnego stanu zmienionej świadomości i dokonanie zmian w życiu.

 

Nauczyciele duchowi głoszą, że Przebudzenie następuje spontanicznie, a jeśli się stosuje jakąś procedurę to nie jest to prawdziwe Przebudzenie.

Connirae Andreas wyjaśnia to następującą metaforą- nie można komuś kto nie widział zachodu słońca opisać słowami jak on wygląda. Ale można mu przedstawić konkretną procedurę (wieczorem wyjdź z domu na otwartą przestrzeń, zwróć twarz w kierunku zachodnim i jeśli nie będzie chmur, zobaczysz zachód słońca) które umożliwi mu doświadczenie tego zjawiska. Podobnie jest z Wholeness Process i Core Transformation- otrzymasz bardzo konkretne wskazówki pozwalające Ci wyjść poza osobowe „ja” i zintegrować ze stanem Czystej Świadomości wszystkiego lub doświadczyć stanu. I będzie ci ten stan bardzo trudno opisać tym, którzy go nie doświadczyli 🙂

 

Czy jeśli byłem na treningu NLP Master Practitioner w Instytucie Neurolingwistyki to nauczę się czegoś nowego?

Na treningu NLP Master Practitioner uczymy podstawowej wersji CT i WP. Na tym trzydniowym szkoleniu nie tylko pogłębisz swoją wiedzę o tych metodach, ale nauczysz się ich różnych wariantów, na przykład pracy z wewnętrznymi autorytetami, odzyskiwania tego co brakuje, pracy z linią czasu rodziców itp.

Jeśli chcesz przeczytać opinie osób po poprzednim warsztacie Wholeness Process kliknij TU

Jeśli chcesz przeczytać opinie po poprzednim warsztacie Core Transformation kliknij TU

 

Prowadzący: Lech Dębski – z wykształcenia lekarz, specjalista- psychiatra. Certyfikowany hipnoterapeuta i hipnotyzer. Trener NLP z przeszło dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i treningów. NLP uczył się bezpośrednio od obu twórców tej metody oraz od wielu innych znanych trenerów, w tym od nestora polskiego NLP, Andrzeja Batko którego był długoletnim współpracownikiem.

Znany z przywożonych z zagranicy nowych metod pozwalających na szybka i skuteczną zmianę. Metody Wholeness Process uczył się bezpośrednio od jej twórczyni, Connirae Andreas, na kursie podstawowym i zaawansowanym. Metody Core Transformation uczył się na pięciodniowym Fundamental/Advanced Core Transformation prowadzonym przez współtwórczynię metody Tamarę Andreas.

 

Cena trzydniowego szkolenia:

2700 zł plus VAT (3321 zł brutto).

 

Termin:

DATA SZKOLENIA ZOSTANIE OGŁOSZONA W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE.

 

Miejsce:

Warszawa

//]]>