Sklep

CUD-OWNA KOBIETA
22 November 2023
SZKOLENIE NLP PRACTITIONER + NLP MASTER PRACTITIONER
23 November 2023
Show all

NLP MASTER PRACTITIONER


Opis

INTENSYWNY TRENING NLP MASTER PRACTITIONER

21-27.10.2024

WARSZAWA

Jeżeli masz już za sobą szkolenie z poziomu Praktyka NLP i wiesz, jak zmieniło ono Twoje życie to z pewnością masz ochotę na dalsze poznawanie i zastanawiasz się czym się różni Master Practitioner od kursu podstawowego NLP?

Nasz podstawowy trening na poziomie NLP Practitioner jest zaprojektowany tak, aby nauczyć uczestników wszystkich umiejętności i modeli tworzących NLP od czasów pionierskich, aż do najnowszych technik. I dlatego właśnie niektórzy zadają nam pytanie:

“Czego jeszcze możemy nauczyć się na treningu Master Practitioner NLP?”

albo: “Jeżeli Wasz podstawowy kurs (NLP Practitioner) jest taki obszerny i zawiera wszystko, to co jeszcze w takim razie pozostało do nauczenia się i zrozumienia?”

Odpowiedź brzmi: trening na poziomie Master Practitioner nie polega tylko na rozszerzeniu wiedzy (więcej technik, więcej umiejętności, więcej zastosowań) aczkolwiek uczymy tu wielu nowych technik i zastosowań. Na tym poziomie polega on na pogłębieniu rozumienia, uczeniu się używania technik i metod NLP w sposób bardziej symultaniczny, a co za tym idzie elegancki i jeszcze bardziej skuteczny. Innymi słowy na poziomie NLP Practitioner uczymy Cię modelu świata według NLP.

Na poziomie NLP Master Practitioner poznasz mechanizmy i procesy, leżące u podłoża tego czego uczyliśmy na kursie NLP Practitioner, co pozwoli Ci bardziej całościowo i spójnie wpływać i zmieniać dowolny model rzeczywistości, nauczysz się też łączyć ze sobą to, co już znasz tworząc własne sposoby wywierania wpływu na siebie i innych. 

Master Practitioner jest treningiem, na którym uczysz się na wyższych poziomach logicznych, co oznacza, że każda technika NLP, którą znasz, staje się jeszcze skuteczniejsza.


Dobry Master NLP wytwarza zmiany, wpływa i komunikuje się jeszcze skuteczniej. 

Mistrzowskie opanowanie wzorców lingwistycznych gwarantuje powodzenie każdej techniki i interwencji terapeutycznej.

Na tym treningu pogłębisz umiejętność posługiwania się “Modelem Miltona” czyli językiem hipnozy.

Poznasz również bardzo ważne procesy sterujące zachowaniem człowieka.

– Meta-Programy i systemy wartości są nieświadomymi procesami, które determinują zachowanie każdego człowieka. Znając Meta-Program danej osoby możesz przewidzieć jej zachowanie oraz skuteczniej się z nią komunikować. Nauczysz się jak odkrywać Meta-Programy, Hierarchie Wartości oraz jak je zmieniać bądź rozwiązywać konflikty na poziomie wartości. Dodatkowo poznasz nowe i zaawansowane wzorce lingwistyczne oraz pogłębisz i “doszlifujesz” umiejętności w zakresie hipnozy, poznając nowe techniki indukcji, instalacji i sugestii.

Podsumowując, jest to wyższy poziom zintegrowanego, twórczego i generatywnego Programowania Neuro Lingwistycznego.

Program merytoryczny treningu NLP Master Practitioner:

– Zaawansowane Submodalności, czyli nauczysz się rozpoznawać i zmieniać submodalności czyjegoś subiektywnego doświadczenia bez zadawania pytań!

– Nauczysz się jak jednym ruchem możesz zmieniać procesy myślowe drugiej osoby.

– Sztuka przedefiniowywania, czyli Meta Model i Sleight of Mouth jako eleganckie narzędzia rozwoju, zmiany i perswazji. Dowiesz się w jaki sposób przy pomocy jednego lub dwóch zdań można zmienić czyjś punkt widzenia i postawę.

– Metaprogramy, których znajomość pozwoli Ci między innymi odkryć, dlaczego niektórzy ludzie uprawiają “czarnowidztwo ” i jak się od tego uwolnić? Dowiesz się, dlaczego różnych ludzi motywują skrajnie różne rzeczy i jak możesz tego użyć, aby móc każdego skutecznie przekonać.

– Hierarchie wartości – nauczysz się wydobywać to, co najważniejsze dla każdego i używać ich do wewnętrznej motywacji oraz do wywierania wpływu na innych

– Uporządkujesz także swoją wiedzę z poziomu Praktyka NLP ucząc się jak można ze sobą łączyć techniki, aby skuteczniej osiągać efekty.

– Interwencje NLP: poznasz elementy Core Transformation – techniki, która pozwala szybko osiągnąć stany podobne do mistycznych doświadczeń, które pozwalają efektywnie rozwiązać niemal każdy problem.

– Zmiana osobowości – poprzez instalowanie, wzmacnianie i osłabianie cech.

– Metody pracy z podświadomością z elementami autohipnozy – tworzenie Wewnętrznego Ogrodu

– House cleaning – wyższy poziom zmiany przekonań, który generuje pozbywanie się ograniczeń bez żadnych ograniczeń

– Na sesji wieczornej poznasz elementy DynaMind i EFT – sposobów zmiany emocji, które pokazują w jak różny sposób można wpływać na swój stan

– Wholeness process – metoda, która pozwoli Ci nie tylko rozwiązać większość problemów, ale też w ciągu 20 minut pozwoli osiągnąć stan Jedności z Ogólną Świadomością Wszystkiego, którego mnisi w tybetańskich klasztorach uzyskują po 20 latach medytacji.

No i oczywiście będzie – jak zwykle u nas – dużo dobrej zabawy w dobrym stylu, transy hipnotyczne z misami tybetańskimi i zwyczajowe niespodzianki w tym niespodzianka od Lecha Dębskiego- najnowsze osiągnięcia ze świata nlp i hipnozy!

I dodatkowo po zajęciach – dostaniesz zaproszenie do naszej tajnej grupy na FB pod wdzięczną nazwą “I love NLP”, w której nasi trenerzy dzielą się swoją wiedzą z zakresu NLP i hipnozy tylko z uczestnikami naszych szkoleń – znajdziesz tam nowości, dodatkowe techniki i inspiracje.

Termin szkolenia:

21-27 października 2024

Miejsce szkolenia:

Warszawa

Trenerzy prowadzący: 

Agnieszka Ornatowska i Lech Dębski

Cena:

9970 zł

7970 zł – cena promocyjna obowiązująca do 1 października 2024

6970 zł – specjalna cena dla pierwszych PIĘCIU osób

Dodatkowo: dla osób, które ukończyły u nas szkolenie z poziomu Praktyk NLP – 500 zł zniżki od obowiązującej ceny.

Jeżeli masz już za sobą to szkolenie w naszym Instytucie i chcesz je powtórzyć: 1500 zł

Cena obejmuje:

  • zajęcia i materiały
  • przerwy kawowe
  • certyfikat “Certified NLP Master Practitioner”
  • podatek VAT

Wyżywienie i zakwaterowanie uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie.

//]]>