JAK DBAĆ O ZDROWIE? | Instytut Neurolingwistyki
CZYM JEST ZDROWIE?
28 January 2016
SZCZĘŚCIA można się nauczyć !
11 February 2016

JAK DBAĆ O ZDROWIE?

Wszyscy wiemy, jak ważne są badania profilaktyczne 🙂

Nikt nie dyskutuje z potrzebą corocznego badania krwi, prześwietleń, wizyt kontrolnych u stomatologa, bo wiemy, że to wszystko może nam pomóc uniknąć poważnych chorób.

Dla wielu z nas również naturalne jest łykanie witamin i innych suplementów, które mają wspomagać zdrowie.

Tak samo wiemy, że dobrze jest zdrowo się odżywiać i ćwiczyć – dlatego też stosujemy diety, a siłownie w styczniu pękają w szwach, bo dbałości o kondycję, sylwetkę i zdrowie jest jednym z najczęstszych postanowień na Nowy Rok.

I też większość z nas wie, że unikanie stresu jest ważnym komponentem zdrowia, jednak nie wszyscy wiedza jak sobie z tym radzić.

Kiedy wpisze się w przeglądarkę hasło „radzenie sobie ze stresem” pojawi się wiele możliwości – od medytacji, poprzez jogę i ćwiczenia oddechowe, aż do modnych ostatnio kolorowanek.

Jednak większość z nas nie ma czasu na takie zajęcia albo nudzi ich taka forma zajęcia. Najlepiej byłoby coś tak skutecznego i prostego jak kolejna tabletka.

I takie właśnie sposoby radzenia ze stresem daje NLP – proste, łatwe i skutecznie 🙂 jeżeli chcesz się ich nauczyć to zapraszamy na szkolenie NLP I ZDROWIE – już 27 lutego!

 

marek_3

//]]>