Oto 3 powody, dla których warto poznać NLP☺ | Instytut Neurolingwistyki

Oto 3 powody, dla których warto poznać NLP☺

LAST MINUTE !
24 October 2016
HIPNOZA A SZTUKI WALKI
31 October 2016

Oto 3 powody, dla których warto poznać NLP☺

Żyjesz swoimi sprawami w rytmie codziennych spraw i obowiązków. I tak mijają Ci dni, tygodnie, miesiące… Taka normalna rutyna większości ludzi, czasem bywa lepiej, czasem gorzej, ale jakoś to wszystko ogarniasz.

A czy zdarzyło Ci się zastanawiać, co się stanie, gdy pojawi się w Twoim życiu PROBLEM? Czy umiesz sobie radzić ze swoimi emocjami? Czy potrafisz zapanować nad lękiem i podjąć działanie? Czy potrafisz zatrzymać czarne myśli, stres i poszukać rozwiązania?

Osoby, które znają NLP potrafią radzić sobie ze swoimi lękami i obawami – zamiast drążyć problem szukają rozwiązań. Zatem to pierwszy powód, żeby się zapisać na szkolenie 🙂

W dorosłym życiu często rutyna sprawia, że nie znajdujemy czasu dla siebie czy na przyjemności. Oczywiście – są wakacje, ale tylko raz w roku, a poza tym jakieś święta, jednak i to nie zawsze sprawia, że dobrze się bawisz.

Osoby, które znają NLP potrafią odnaleźć radość życia, cieszyć się drobiazgami i nawet czuć się dobrze zupełnie bez powodu – wykorzystując tylko moc swoich myśli. I to jest drugi powód, dla którego warto poznać NLP 🙂

I jeszcze jedna ważna rzecz: kiedy przez większość czasu działasz na „autopilocie”, nie uczysz się nowych rzeczy i zamykasz się w swojej strefie komfortu to Twój mózg się starzeje, a Tobie trudno zmierzyć się z każdą zmianą, która przecież jest nieodłączną częścią życia.

Jeden z twórców NLP – John Grinder ma ponad 70 lat i energię 20-latka. Jest zdrowy, pogodny i cieszy się życiem. I ma też jedną zasadę, której się trzyma:
”Każdego roku uczę się czegoś nowego!”

Jeżeli i Ty też tak chcesz to może warto już teraz zapisać się na szkolenie NLP?
Do 7 listopada obowiązuje jeszcze zniżkowa cena na NLP Practitioner
Certification 🙂

 

//]]>