STRUKTURA PREZENTACJI | Instytut Neurolingwistyki
PODRÓŻ BOHATERA
31 October 2018
CZEGO NIE ŻAŁUJĄ LUDZIE PRZED ŚMIERCIĄ
1 November 2018

STRUKTURA PREZENTACJI

Czy wiesz, że istnieje pewna struktura opowiadania, na której opiera się większość bestsellerów i superhitów kinowych?

Nazywa się ją „podróżą bohatera” i prowadzi ona przez pewne etapy, które czynią powieść czy film fascynującymzapadającym w pamięć i pomimo tego, że jest wielokrotnie powielana w różnych kontekstach, zawsze się sprawdza!

Gdy dobrze się przyjrzysz znajdziesz ją w superhitach ostatnich dekad: w„Gwiezdnych wojnach”, we „Władcy pierścienia”, w „Avengersach”, w klasykach typu „Przeminęło z wiatrem” albo nawet w dość kontrowersyjnych, ale świetnie się sprzedających „50 twarzach Greya”!

Tak samo jest z dobrym szkoleniemprezentacją czy wykładem – te najlepsze też mają określoną strukturę przekazywania informacji, która przyciąga uwagę i pozwala uczestnikom wszystko zrozumieć!

Jeżeli już prowadzisz wystąpienia publiczne lub chcesz je zacząć robić na najwyższym możliwym poziomie, to zapraszamy Cię na nasze szkolenie„Magia wystąpień publicznych”, na którym – między innymi – poznasz ten unikalny sposób przekazywania informacji 🙂

Warto zapisać się jak najszybciej, ponieważ zostały już ostanie wolne miejsca na te wyjątkowe, bardzo praktyczne warsztaty!

 

KLIKNIJ TUTAJ ! 

//]]>