PRZEBUDZENIE | Instytut Neurolingwistyki
MOJE DOŚWIADCZENIA Z WHOLENESS PROCESS
7 February 2020
PRAWDZIWY UŚMIECH
13 February 2020

PRZEBUDZENIE

„Wstałem i przeszedłem się po pokoju. Bez trudu rozpoznałem w nim mój własny pokój, ale wiedziałem, że tak naprawdę widzę go po raz pierwszy raz w życiu. Wszystko było świeże i dziewicze, jakby właśnie przed chwila zaistniało. Biorąc do ręki kolejne przedmioty- ołówek, pustą butelkę- zdumiewałem się, jakie są piękne i żywe. Tamtego dnia chodziłem po mieście, zdumiony cudownością życia na Ziemi, jakbym dopiero co przyszedł na świat”

Gdy usłyszałem jak Eckhart Tolle opowiada o swoim Przebudzeniu, pomyślałem sobie:

„Przecież przeżyłem dokładnie to samo na warsztacie Wholeness process z Connirae Andreas! Tak samo chodziłam po Berlinie, zdumiewając się widokiem kory na drzewie, rysów na murze starego kościoła czy widokiem lecących nad ulicą ptaków.” Zwykłe, codzienne przedmioty nabrały dla mnie świeżości, jakbym widział je po raz pierwszy w życiu.

Istnieją jednak dwie zasadnicze różnice między doświadczeniem Eckharta a moim. U Eckharta wejście w stan który opisuje „moja świadomość musiała zapewne zaniechać utożsamiania się z głęboko zalęknionym i nieszczęśliwym „ja” które w sumie jest tylko stworzona przez umysł fikcją” zostało wywołane przez nie dające się wytrzymać cierpienie. To ogromne cierpienie stało się u niego motorem, który pozwolił mu wyjść poza granice „ja” i zintegrować się z Ogólną Świadomością Wszystkiego.

Wholeness process do osiągnięcia takiego stanu Jedności nie wymaga cierpienia. Można wyjść od dowolnego problemu, a nawet od dowolnego doświadczenia, by przekroczyć swoje osobowe „ja” i połączyć się z polem czystej Świadomości. Następuje to w sposób zupełnie naturalny, bez walki z sobą (jak to było w doświadczeniu Eckharta)

Druga różnica polega na tym, że Eckhart Tolle nie potrafi nauczyć kogoś jak uzyskać takie doświadczenie. Potrafi je opisać znacznie lepiej niż ja byłbym w stanie opisać swoje, ale nie potrafi powiedzieć: „zrób to, to, a potem to i doświadczysz tego co ja doświadczyłem”. Connirae Andreas modelując Przebudzonych nauczycieli duchowych stworzyła właśnie konkretną procedurę, która umożliwia uzyskanie takiego doświadczenia.

Opis Przebudzenia Eckharta Tolle znajdziesz tu: https://www.facebook.com/watch/?v=599895184094602

A jeśli chcesz się nauczyć jak osiągać taki stan przy pomocy Wholeness Process, skorzystaj z OSTATNIEGO DNIA PROMOCJI na szkolenie

http://nlp.pl/?product=wholeness-process

//]]>