SZPIEDZY… I NLP | Instytut Neurolingwistyki
WSPOMINKOWY ŁAPACZ SNÓW
4 August 2020
LAST MINUTE! Bezpłatny webinar !
13 August 2020

SZPIEDZY… I NLP

Chase Hughes, były agent amerykańskiego wywiadu specjalizujący się w zaawansowanych metodach wywierania wpływu i profilowaniu, stworzył tzw. „trójkąt porażki”. W niemal każdej sytuacji przyczyn porażki trzeba szukać w jednych z trzech obszarów niezbędnych do osiągnięcia sukcesu.

Co jest zatem niezbędne by osiągnąć sukces? Według Hughesa potrzebne są trzy rzeczy:

1) Obserwacja
2) Komunikacja
3) Zarządzanie sobą (self management)

Gdy o tym przeczytałem, od razu pomyślałem: „przecież ten facet pisze o NLP!” Już wcześniej wiedziałem, że amerykański wywiad szkoli swoich agentów w metodach NLP, ale to, o czym napisał Hughes jest dokładnie tym, czego uczymy na kursie NLP Practitioner.

Umiejętności komunikacji i wywierania wpływu są konieczne, by odnieść sukces w każdej dziedzinie życia. Wszystkie osiągnięcia naszej cywilizacji, od wymyślenia koła po stworzenie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej powstały dlatego, że ktoś miał jakiś pomysł i potrafił przekonać innych że warto go wprowadzić w życie. Możesz mieć najlepszy pomysł na rozwiązanie kryzysu gospodarczego i klimatycznego za jednym pociągnięciem, ale jeśli nie potrafisz przekonać innych że to dobry pomysł, nie uda ci się go zrealizować.

A kluczową umiejętnością niezbędną do skutecznej komunikacji jest umiejętność uważnej obserwacji, czy to co robisz zbliża cię do celu, czy cię od niego oddala. To właśnie informacje płynące z twoich oczu i uszu pomogą ci określić co masz dalej robić. Na najbliższym treningu:

NLP Practitioner

nauczysz się jak obserwować ludzi i na co zwracać uwagę. Po raz pierwszy pokażemy ćwiczenia, które może nie od razu zrobią z ciebie Sherlocka Holmesa- ale znajdziesz się na dobrej drodze by dorównać umiejętnościom obserwacji słynnego detektywa!

No i podstawą tego wszystkiego są umiejętności zarządzania sobą– swoim myśleniem i swoimi emocjami. Jeśli brak ci pewności siebie, jeśli ulegasz lękom i niepokojom, jeśli masz ograniczające cię przekonania- będzie ci bardzo trudno przekonywać innych do swoich racji i koncepcji. Na szczęście istnieją proste i skuteczne metody pozwalające na radzenie sobie z emocjami.

Niektóre z nich możesz poznać już w następny poniedziałek 10 sierpnia, o godzinie 20:00 na półtoragodzinnym webinarium z Lechem Dębskim:

JAK ZARZĄDZAĆ SOBĄ – WEBINAR LECHA DĘBSKIEGO

oraz w czwartek 13 sierpnia o godzinie 20:00 na webinarium z Agnieszką Ornatowską:

JAK ZARZĄDZAĆ SOBĄ – WEBINAR AGNIESZKI ORNATOWSKIEJ

Zapisz się już TERAZ ponieważ, udział w webinarze jest BEZPŁATNY – a ilość miejsc jest ograniczona 🙂

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Lech Dębski

//]]>