ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNY WEBINAR | Instytut Neurolingwistyki
PODSTAWĄ WSZYSTKIEGO SĄ TWOJE MYŚLI!
14 October 2020
JAK MOŻESZ KREOWAĆ SWÓJ ŚWIAT – BEZPŁATNY WEBINAR
26 October 2020

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNY WEBINAR

Chcesz w swoim życiu zdrowia, szczęścia, sukcesu czy miłości?

Powtarzasz często mantry, afirmacje i autosugestie z użyciem tych słów?

Cel jak najbardziej jest dobry, jednak warto sobie zdać sprawę, że dla najważniejszych pomocników w procesie kreacji – Twojej Podświadomości i Prawa Przyciągania – te słowa mogą być zbyt abstrakcyjne i trudne do urzeczywistnienia.

Co zatem zrobić, aby osiągnąć swój cel?

Pozwól, że wyjaśnię to na przykładzie zdrowia 🙂

Na początku zadaj sobie pytanie: „Po czym poznam, że jestem zdrowa/y?”

I po prostu do wypowiadanego słowa „zdrowie” dodaj w myślach obraz, który przedstawia Ciebie w działaniu, kiedy Twoje ciało jest zdrowe: zobacz jak np. z łatwością i przyjemnością się poruszasz, tańczysz, ćwiczysz, wbiegasz po schodach itd.

Możesz też zdefiniować słowo „zdrowie” bardziej konkretnie: doskonała harmonia w ciele, dobre samopoczucie, dobrostan, itd.

Możesz też użyć konkretnych przykładów, które dla Ciebie w Twoim życiu oznaczają zdrowie: mam w ciele dużo energii, z łatwością i przyjemnością ćwiczę jogę/ biegam/ mogę dotknąć dłońmi ziemi przy skłonie, mój układ krwionośny działa doskonale, serce bije mocno i równo, a krew odżywia moje ciało, itd.

Możesz też opisać sobie, po czym poznasz w czasie dnia, w różnych kontekstach swojego życia swoje zdrowie: kiedy się budzę mam dobry nastrój i czuję ochotę, żeby rozpocząć dzień, z radością wstaję z łóżka, poranny prysznic daje mi energię do działania, z łatwością i przyjemnością wykonuje moje poranne ćwiczenia itd.

To takie łatwe, a może Ci pomóc sprawić, żeby Twoje cele, afirmację i medytacje mogły się spełnić, bo Twoi najwięksi pomocnicy będą wiedzieli, czego dokładnie chcesz!

A jeżeli chcesz poznać wszystkie zasady tworzenia swojej rzeczywistości, to zapraszamy serdecznie na BEZPŁATNY WEBINAR „Jak możesz kreować swój świat” już w najbliższy wtorek 27.10 o godz. 20.00 – zapisz się już TERAZ ponieważ ilość miejsc jest ograniczona !

//]]>