JAK MOŻESZ KREOWAĆ SWÓJ ŚWIAT – BEZPŁATNY WEBINAR | Instytut Neurolingwistyki

JAK MOŻESZ KREOWAĆ SWÓJ ŚWIAT – BEZPŁATNY WEBINAR

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNY WEBINAR
23 October 2020
JAK PORADZIĆ SOBIE Z LĘKIEM – BEZPŁATNY WEBINAR
30 October 2020

JAK MOŻESZ KREOWAĆ SWÓJ ŚWIAT – BEZPŁATNY WEBINAR

Czy zdajesz sobie sprawę, że proces materializowania Twoich marzeń i lęków wygląda dokładnie tak samo?

Najpierw jest myśl poparta wyraźną emocją.

Nad tym etapem masz tak naprawdę największa kontrolę, bo tylko TY możesz zdecydować o czym myślisz.

Więc jeżeli rozmyślasz o tym, jak będzie cudownie, gdy spełni się Twoje marzenie – to doskonale, bo w ten sposób przyciągasz je do siebie!

Gdy zaś zdarza się myśl o tym, czego się boisz – to przecież zawsze możesz ja odsunąć od siebie i pomniejszyć, żeby wywołać jak najmniejszą emocję, albo natychmiast po tym pomyśleć o czymś przeciwnym (czyli: jeżeli boisz się na przykład choroby, to pomyśl z miłością o swoim ciele, albo o tym, kiedy się najlepiej czujesz).

Kolejnym etapem są znaki. Zaczynasz zauważać wokół siebie pewne rzeczy związane z tym, o czym były Twoje myśli poparte emocjami. Jeżeli na przykład marzysz o miłości to zaczynasz zauważać wokół siebie zakochane pary, słyszysz romantyczne piosenki, a w telewizji trafiasz na filmy, w których ludzie się zakochują. I to są dobre momenty, żeby wzmocnić swój proces materializacji wysyłając swój uśmiech, błogosławieństwo i energię w tym kierunku.

Jeżeli zaś zaczynasz zauważać wokół siebie znaki dotyczące tego, czego się boisz, to dobry moment, żeby się od tego odciąć i przenieść uwagę w inną stronę! Potraktuj te znaki jako sygnały, żeby skupić swoje myśli bardziej kreatywnie ( jeżeli na przykład boisz się biedy to warto jest rozmyślać nad tym, co dla Ciebie oznacza dostatek , dobrobyt, na co lubisz wydawać z przyjemnością pieniądze itd., itp.).

A dopiero końcowym etapem jest materializacja, czyli pojawienie się tego, co chcesz (lub czego się boisz) w Twoim życiu.

I nawet w tym momencie możesz odwrócić proces materializacji swoich lęków – znów rozpoczynając od poziomu myśli! Tylko, że na tym poziomie wymaga to zdecydowanie więcej uporu, konsekwencji i determinacji, niż na wcześniejszych etapach, ale jest jak najbardziej możliwe.

Dlatego tak ważne jest to, o czym myślisz i na czym skupiasz swoja uwagę 🙂

Dlatego tak ważne jest, żeby dbać o to, żeby mieć jak najlepsze emocje i uczucia, bo za tym idą pozytywne myśli!

A jeżeli chcesz dowiedzieć się jak możesz skuteczniej tworzyć swój świat, to zapraszamy serdecznie na bezpłatny webinar „Jak możesz kreować swój świat” już w najbliższy wtorek 27.10 o godz. 20tej.

//]]>