JAK MOŻESZ ODMIENIĆ SWOJE ŻYCIE ? | Instytut Neurolingwistyki

JAK MOŻESZ ODMIENIĆ SWOJE ŻYCIE ?

JAK ZACHOWAĆ SPOKÓJ I KLAROWNOŚĆ MYŚLENIA W NIEPEWNEJ SYTUACJI
10 November 2020
JAK NLP ZMIENI TWOJE ŻYCIE
19 November 2020

JAK MOŻESZ ODMIENIĆ SWOJE ŻYCIE ?

Gdyby tak wyobrazić sobie idealny dzień w idealnym świecie: budzisz się rano w doskonałym nastroju, z uśmiechem na twarzy i wszystko, co robisz jest proste, łatwe i przyjemne, a Ty po prostu się tym cieszysz i każdą chwilą, która trwa 🙂

Jednak nasza rzeczywistość jest teraz inna: Otacza nas atmosfera lęku i różnych zagrożeń, a w dodatku mamy dużo spraw na głowie, obowiązków, trudności… i wszystko inne, co sprawia, że czasem masz wrażenie, że żyjesz w ciągłym stresie. I tylko czasem można zauważyć ludzi, którzy potrafią sobie radzić w takich sytuacjach, jednak to może wydawać się trudne, jeżeli nie ma się za sobą wielu lat praktyki medytacji gdzieś w głuszy, albo po prostu wrodzonej odporności na problemy.

Na szczęście istnieje NLP, które uczy, jak zarządzać swoim umysłem i emocjami 🙂

„Szkolenie NLP w którym brałam udział zmieniło cały mój sposób myślenia, zwłaszcza o problemach i sytuacjach stresujących. Pozwoliło mi zmienić moje nastawienie do wielu spraw i zdystansować się do własnej przeszłości. (…) Dziękuję!”„Jeżeli chcesz zmienić swoje nastawienie do rzeczywistości, postrzeganie świata, zrozumieć prawa natury i człowieka warto skorzystać ze szkolenia NLP.”

Tak właśnie opisują swoje wrażenia uczestnicy naszych szkoleń, ale to nie wszystko, czego możesz się nauczyć na szkoleniu „NLP Practitioner online”!

Poznasz tam techniki:

– usuwania lęku

– redukcji stresu

– nabierania dystansu do problemów

– i nauczysz się czuć tak dobrze jak tylko zechcesz!

– … ale nie tylko, bo także nauczysz się jak skutecznie wpływać na innych i przekonywać do swoich racji 🙂

„Szkolenie odmienia każdy aspekt życia w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Każdy dzień był wyjątkowy i stopniowo zmieniał człowieka. A chęć i ciekawość następnego dnia narastała coraz bardziej. Szkolenie było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu.”

Tak opisał swoje wrażenia inny uczestnik naszych zajęć. Po skończonym szkoleniu każdy uczestnik będzie potrafił wpływać na swoje emocje, zmieniać sposób patrzenia na niektóre sprawy, określać cele, motywować się do działania, a także będzie umieć się zrelaksować, oderwać od kłopotów i po prostu cieszyć się życiem!

Jeżeli i Ty chcesz tak odmienić swoje życie to serdecznie zapraszamy na szkolenie „NLP Practitioner online” – jeszcze zostały OSTATNIE 2 WOLNE MIEJSCA w najbardziej promocyjnej cenie, więc warto zapisać się jak najszybciej!

//]]>