MAJOWE NOWOŚCI | Instytut Neurolingwistyki
MEDYTUJ !
20 April 2021
DZIEŃ ZIEMI
22 April 2021

MAJOWE NOWOŚCI

Szybko, łatwo i przyjemnie – te trzy przymiotniki wiążą się z używaniem technik NLP i hipnozy. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ wykorzystujemy w praktyce wiedzę na temat tego, jak działa ludzki umysł i pokazujemy krok po kroku w postaci konkretnej techniki, jak wpływać na swoje myśli, emocje i działanie.I dla osób, które znają te techniki, wbrew obiegowej opinii, że pewne procesy psychologiczne są trudne, żmudne i często przykre, zmiana przychodzi… szybko, łatwo i przyjemnie 🙂

Często wystarczy zastosować jedną technikę, której wykonanie trwa krótką chwilę, aby poczuć się lepiej – dlatego jest szybko 🙂

Techniki opierają się na mechanizmach, które naturalnie odbywają się w ludzkim umyśle – dlatego jest łatwo 🙂

I zazwyczaj kierujemy się w stronę pozytywnych myśli – dlatego jest przyjemnie 🙂

Teraz wielu z nas ma problem z nadmiernym stresem i związanymi z nimi konsekwencjami, więc przygotowaliśmy w maju dwa szkolenia, które uczą, jak szybko, łatwo i przyjemnie sobie z tym poradzić:

„Jak łatwo medytować, aby pozbyć się stresu i negatywnych emocji, a za to uzyskać wewnętrzny spokój, którego bardzo teraz potrzebujemy.

Tutaj jest link do oferty:

„Jak łatwo schudnąć”, aby pozbyć się chęci na siedzenie na kanapie i różne niezdrowe jedzenie i skutecznie zmotywować się do diety i ćwiczeń.

Tutaj jest link do oferty:

//]]>