PODKRĘĆ MOC TWOJE NIEŚWIADOMEGO UMYSŁU | Instytut Neurolingwistyki

PODKRĘĆ MOC TWOJE NIEŚWIADOMEGO UMYSŁU

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z HIPNOZY
4 October 2021
PRZESZKODY W MEDYTACJI ?
13 October 2021

PODKRĘĆ MOC TWOJE NIEŚWIADOMEGO UMYSŁU

Dużo się pisze i mówi o mitach i nieporozumieniach związanych z hipnozą natomiast mało o korzyściach, które z niej płyną. Na przykład: 15-minutowy trans jest ekwiwalentem 2-godzinnej drzemki!
Twoje ciało i umysł wtedy się uspokajają, relaksują i mogą regenerować swoje siły znacznie szybciej niż podczas normalnego snu.
W dodatku – w tym czasie – doświadczony hipnotyzer potrafi nawiązać kontakt z nieświadomą częścią umysłu, która tak naprawdę kontroluje większość naszych zachowań, emocji oraz stan ciała. I te problemy, których nie da się rozwiązać na poziomie świadomym, bardzo łatwo można rozwiązać w czasie hipnozy, ponieważ w tym stanie można skorzystać z tych zasobów nieświadomego umysłu, do których nie mamy dostępu w stanie zwykłej świadomości.
Przy ich pomocy można dokonywać szybkich zmian w wielu różnych dolegliwościach i problemach takich jak:
• redukcja i usuwanie lęku – np. lęk społeczny, lęk przed konkretnymi sytuacjami – egzamin, wystąpienie publiczne,
• neutralizowanie niepożądanych reakcji emocjonalnych – np. kontrola gniewu i złości, zapobieganie dezorganizującemu działaniu długotrwałego stresu,
• pozbywanie się nawyków, zarówno psychologicznych jak i przejawiających się w zachowaniu – np. wchodzenie w konflikty, niekontrolowane zachowania takie jak obgryzanie paznokci, skubanie, tiki, zachowania kompulsywne,
• odchudzanie i utrzymanie pożądanej wagi ciała,
• bezsenność, i wiele innych.
Ale można też stosować hipnozę, aby szybciej się uczyć, zwiększać swoje możliwości, osiągnięcia lub po prostu przeżyć coś niezwykłego i przekonać się jak wielka moc kryje się w nieświadomej części Twojego umysłu!
Jeżeli chcesz doświadczyć jak to jest być w stanie transu i przekonać się jak wiele on może Ci dać to zapraszamy na szkolenie online SKUTECZNA HIPNOZA – zapisz się już teraz żeby złapać promocyjną cenę :
//]]>