LEPIEJ SIĘ KŁÓCIĆ CZY NEGOCJOWAĆ ? LAST MINUTE ! | Instytut Neurolingwistyki

LEPIEJ SIĘ KŁÓCIĆ CZY NEGOCJOWAĆ ? LAST MINUTE !

ZMIANA MOŻE BYĆ SZYBKA I TRWAŁA (LAST MINUTE)
8 November 2021
MOŻESZ KREOWAĆ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ
15 November 2021

LEPIEJ SIĘ KŁÓCIĆ CZY NEGOCJOWAĆ ? LAST MINUTE !

Każdy z nas kiedyś się z kimś kłócił – zwłaszcza w dzieciństwie. Jest to naturalna forma wyrażania swojego sprzeciwu wobec zachowań innych charakterystyczna dla dzieci, które nie znają innych form wywierania wpływu na innych.

Z czasem uczymy się innych strategii postępowania, chociaż zazwyczaj zostawiamy sobie kłótnie na obszar życia osobistego, a w tym zawodowym uczymy się różnych form negocjacji.

Warto jednak zdać sobie sprawę, jakiego rodzaju obciążenia natury emocjonalnej dają kłótnie? Czujemy wtedy irytację, złość, czasem z bezsilności może się pojawić agresja, ponieważ wtedy skupiamy się głównie na wyrażaniu własnych myśli i emocji, nie zwracając uwagi na to, co się dzieje z drugą osobą.

Zupełnie inaczej dzieje się w procesie negocjacji – wtedy dominuje chęć porozumienia się – zwracamy uwagę na drugą osobę, przedstawiamy swoje argumenty w sposób dla niej zrozumiały i skupiamy się na znalezieniu rozwiązania. I odbywają się one zazwyczaj w atmosferze spokoju.

Jednak dobrze poprowadzone negocjacje wymagają też specjalnych umiejętności komunikacyjnych, które pozwalają dotrzeć do umysłu drugiej osoby oraz dobrania takich argumentów, które ja przekonają. I tego właśnie można się nauczyć na szkoleniu „Sekrety perswazji” w wygodnej formie online, które zaczyna się już 18.11.2021r.

Tylko dziś można jeszcze skorzystać z ceny zniżkowej na to szkolenie, wiec jeżeli chcesz przestać się kłócić, a zacząć negocjować, to zapisz się już teraz – tutaj jest link do oferty:

//]]>