MOC SZCZĘŚLIWYCH ZAKOŃCZEŃ | Instytut Neurolingwistyki
DAJ SKRZYDŁA SWOIM PROBLEMOM…
11 January 2022
UWAGA ! BĘDZIE KONTROWERSYJNIE !
11 January 2022

MOC SZCZĘŚLIWYCH ZAKOŃCZEŃ

Czy zdajesz sobie sprawę, jaką moc mają w sobie szczęśliwe zakończenia?
Kiedy zdarzają się one w filmach, książkach czy w realnym świecie, to sprawiają, że od razu lepiej się czujemy, a także pozwalają wierzyć w dobro i z optymizmem spojrzeć w przyszłość!
Dlatego też warto pozwolić sobie także w świecie swoich własnych myśli na szczęśliwe zakończenia 🙂
Jak to zrobić?
Po prostu, kiedy myślisz o czymkolwiek, to wyobraź sobie jak to się może najlepiej skończyć – jak możesz rozwiązać swoje problemy, ułożyć z kimś relację czy osiągnąć swój cel.
Co to daje na poziomie emocji?
Przynosi tylko te pozytywne, które przekształcają się w dobry nastrój.
Co to daje na poziomie umysłu?
Umysł uczy się pozytywnego myślenia oraz jak można najlepiej rozwiązywać problemy.
W dodatku zawsze działa Prawo Przyciągania, zatem tworząc szczęśliwe zakończenia zwiększamy prawdopodobieństwo spełnienia ich w rzeczywistości.
Dzięki temu na poziomie samopoczucia będzie Ci lepiej, Twój umysł nauczy się jak rozwiązywać problemy, a dodatkowo zwiększysz prawdopodobieństwo, że szczęśliwe zakończenie zdarzy się w twoim życiu!
Jednak ludzki umysł ma to do siebie, że kieruje się raczej w stronę możliwych zagrożeń, w przyszłości woli się doszukiwać niebezpieczeństw, a wielu ludzi po prostu często się martwi – czyli tworzy w swoje głowie scenariusze z negatywnym zakończeniem.
Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci uświadomić sobie, jak wiele korzyści niosą ze sobą szczęśliwe zakończenia, więc jeżeli zdarzy Ci się pomyśleć jednak o jakimś złym zakończeniu czy możliwym zagrożeniu, to użyj mocy swoje wyobraźni i po prostu stwórz do tej samej historii szczęśliwe zakończenie 🙂
To takie proste, a może sprawić, że poczujesz się lepiej i łatwiej sobie będziesz ze wszystkim radzić!
A jeżeli chcesz się nauczyć jeszcze innych prostych i łatwych do zastosowania technik, strategii i medytacji, które mogą Ci pomóc, to zapraszamy na szkolenie online „POZNAJ NLP – JAK MOŻESZ KIEROWAĆ SWOIMI MYŚLAMI” – jeszcze do 21 stycznia obowiązuje cena zniżkowa!

 

//]]>