SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA | Instytut Neurolingwistyki
POŚWIĄTECZNE ĆWICZENIA TWOJEGO MÓZGU
19 April 2022
ACH JUTRO ! MAGICZNA KRAINO !
22 April 2022

SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA

Czy zdajesz sobie sprawę, jaką moc mają w sobie szczęśliwe zakończenia?
Kiedy zdarzają się one w filmach, książkach czy w realnym świecie, to sprawiają, że od razu lepiej się czujemy, a także pozwalają wierzyć w dobro i z optymizmem spojrzeć w przyszłość!
Dlatego też warto pozwolić sobie także w świecie swoich własnych myśli na szczęśliwe zakończenia 🙂
Jak to zrobić?
Po prostu, kiedy myślisz o czymkolwiek, to wyobraź sobie jak to się może najlepiej skończyć – jak możesz rozwiązać swoje problemy, ułożyć z kimś relację czy osiągnąć swój cel.
Co to daje na poziomie emocji?
Przynosi tylko te pozytywne, które przekształcają się w dobry nastrój.
Co to daje na poziomie umysłu?
Umysł uczy się pozytywnego myślenia oraz jak można najlepiej rozwiązywać problemy.
W dodatku zawsze działa Prawo Przyciągania, zatem tworząc szczęśliwe zakończenia zwiększamy prawdopodobieństwo spełnienia ich w rzeczywistości.
Dzięki temu na poziomie samopoczucia będzie Ci lepiej, Twój umysł nauczy się jak rozwiązywać problemy, a dodatkowo zwiększysz prawdopodobieństwo, że szczęśliwe zakończenie zdarzy się w twoim życiu!
Jednak ludzki umysł ma to do siebie, że kieruje się raczej w stronę możliwych zagrożeń, w przyszłości woli się doszukiwać niebezpieczeństw, a wielu ludzi po prostu często się martwi – czyli tworzy w swoje głowie scenariusze z negatywnym zakończeniem.
Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci uświadomić sobie, jak wiele korzyści niosą ze sobą szczęśliwe zakończenia, więc jeżeli zdarzy Ci się pomyśleć jednak o jakimś złym zakończeniu czy możliwym zagrożeniu, to użyj mocy swoje wyobraźni i po prostu stwórz do tej samej historii szczęśliwe zakończenie 🙂 To takie proste, a może sprawić, że poczujesz się lepiej i łatwiej sobie będziesz ze wszystkim radzić!
Być może dla Ciebie brzmi to jeszcze jak nierealna bajka, jednak dzięki tym sposobom możesz nauczyć się radzić sobie ze stresem, odsunąć negatywne myśli i odnaleźć wewnętrzny spokój.
Wbrew pozorom ludzie działają według prostych zasad i wystarczy znajomość kilku skutecznych technik, żeby już zawsze samodzielnie decydować, jak chcesz się czuć. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak to zrobić , to zapraszamy na szkolenie online „Wewnętrzny spokój” – jeszcze do 13 maja obowiązuje cena zniżkowa!
//]]>