RABAT WYGASA O PÓŁNOCY | Instytut Neurolingwistyki
JAK TWORZYĆ DOBRE RELACJE?
5 July 2022
CZEGO NIE ŻAŁUJĄ LUDZIE PRZED ŚMIERCIĄ?
12 July 2022

RABAT WYGASA O PÓŁNOCY

Jeżeli masz już za sobą co najmniej szkolenie z poziomu „Praktyka NLP” lub „Strukturę duchowości”, to wiesz doskonale jak wielowymiarowo możesz wpływać na innych – na poziomie werbalnym, emocjonalnym i energetycznym.

I być może zastanawiasz się, co jeszcze jest możliwe w tym zakresie???

Czy można poczuć, co się dzieje wewnątrz myśli, emocji i energii drugiej osoby?

Czy można innym czytać w myślach?

Czy można komunikować się na odległość?

A może można odwiedzić czyjeś sny czy podświadomość?

A może można współdzielić z kimś swoje medytacyjne/transowe podróże?

I co jeszcze jest możliwe???

Jeżeli się nad tym zastanawiasz, to zapraszamy Cię serdecznie na szkolenie, na którym będziemy to sprawdzać!

Tym razem będą to zajęcia w formie online, żeby móc w nich wygodnie uczestniczyć, ale oczywiście będziesz mieć możliwość ćwiczenia różnych technik i doświadczania transów, które poprowadzą Cię w świat różnych możliwości wielowymiarowej komunikacji.

Uwaga! To szkolenie jest tylko dla osób, które już były u nas wcześniej na innych treningach – albo co najmniej na „NLP Practitioner Certification” lub na „Strukturze duchowości”, ponieważ będziemy opierać się na podstawach wiedzy z tamtych zajęć.

Reasumując: jeżeli chcesz przeżyć coś wyjątkowego w te wakacje i sprawdzić, co jeszcze jest możliwe – to skontaktuj się z Agnieszką i zapisz na szkolenie, którego jeszcze nie było w naszej ofercie! I warto się pospieszyć z decyzją, ponieważ z uwagi na specyfikę naszych zajęć i szerokie możliwości, zakres ograniczyliśmy liczbę uczestników.

To tylko jeden z aspektów wielowymiarowej komunikacji, która będziemy się zajmować na szkoleniu online już od 14 lipca “WIELOWYMIAROWA KOMUNIKACJA” – jeżeli chcesz się dowiedzieć co jeszcze jest możliwe w tym temacie, to zapisz się już teraz, bowiem tylko DO DZISIAJ DO PÓŁNOCY możesz skorzystać z ceny zniżkowej.

//]]>