Czym będzie się różnił najbliższy trening NLP Practitioner od wszystkich poprzednich? | Instytut Neurolingwistyki

Czym będzie się różnił najbliższy trening NLP Practitioner od wszystkich poprzednich?

DUCHOWOŚĆ JEST JAK ORGAZM
18 July 2023
RUSZYŁY ZAPISY NA WEBINAR LECHA DĘBSKIEGO!
2 August 2023

Czym będzie się różnił najbliższy trening NLP Practitioner od wszystkich poprzednich?

Każdy kto choć trochę zajmuje się NLP wie, że najważniejszy jest stan emocjonalny człowieka. Jeśli jesteś w dobrym stanie emocjonalnym, w którym masz dostęp do wielu swoich zasobów, możesz osiągnąć bardzo wiele- a dodatkowo świetnie się przy tym czujesz.

Jeśli jesteś w kiepskim stanie- nie dość że się źle czujesz, to jeszcze trudno Ci realizować swoje cele i radzić sobie z przeszkodami. Tak więc kontrola nad swoim stanem emocjonalnym jest podstawą do udanego życia.

Na stan emocjonalny mają wpływ dwa zasadnicze czynniki- Twoje ciało i Twój umysł, czyli obrazy i dźwięki które tworzysz w swojej głowie. Do tej pory na treningach NLP Practitioner zajmowaliśmy się głównie tym, jak wpływać na swój stan emocjonalny poprzez zmianę sposobu myślenia. Zmianę stanu emocjonalnego poprzez ciało traktowaliśmy trochę po macoszemu, ale teraz to się zmieni.

Tak więc na najbliższym treningu NLP Practitioner poza całym obszernym programem który możesz przeczytać TUTAJdowiesz się:

– jaki wpływ ma nerw błędny na Twoje emocje i jak możesz na niego wpływać by lepiej poradzić sobie w trudnych sytuacjach

– dlaczego John Overdurf uważa sekwencję alfa za podstawę wejścia w stan zmienionej świadomości i jak ją stosować by szybko poradzić sobie ze stresem i napięciem, a także otworzyć połączenie ze swoją podświadomością

– jak stosować modelowanie somatyczne w celu szybkiego dokonywania zmian

– czym jest widzenie peryferyjne i jakie są jego zastosowania

Zatem do zobaczenia na szkoleniu 🙂 Zapisz się już TERAZponieważ cena zniżkowa obowiązuje tylko do 7.08.2023!

Pozdrawiam serdecznie,

Lech Dębski

//]]>