Sklep

ZAAWANSOWANA HIPNOZA KONWERSACYJNA
27 January 2021
AKADEMIA HIPNOZY
27 January 2021
Show all

MISTRZOWSKA HIPNOZA KONWERSACYJNA


Kategorie: , .
Opis

Już nie przez trzy godziny, tylko przez trzy dni będziesz uczyć się tajników Języka Zakręcającego Umysł. Na tym intensywnym szkoleniu:

– pogłębisz znajomość zależności między umysłem a językiem

– znacznie poszerzysz granice możliwości swojego umysłu ( jest to niezbędne by się samemu nie pogubić gdy będziesz „zakręcać” umysł drugiej osoby)

– poznasz subtelności wyłączania czynnika krytycznego świadomego umysłu

– nauczysz się jak wielokrotnie zakręcić umysł drugiej osoby, tak że twoje sugestie od razu wejdą bardzo głęboko w jej podświadomość

– dowiesz się co robić, by stosowanie JeZu nie brzmiało dziwacznie, tylko wyglądało na element zwykłej rozmowy

– nauczysz się jak swobodnie przechodzić od hipnozy jawnej (obecnie stosuję JeZU w niemal każdej swojej indukcji hipnotycznej) poprzez pół-jawną, aż do zupełnie konwersacyjnej

– nauczysz się jak sterować uwagą  drugiej osoby

– dowiesz się kiedy  otwierać, a kiedy zamykać umysł drugiego człowieka, kiedy i po co rozszerzać, a kiedy zawężać możliwości i w jaki sposób to robić

– poznasz 8 różnych manewrów sterujących umysłem rozmówcy

– dowiesz się jak zastosować Język Zakręcający Umysł w sprzedaży, w terapii i coachingu

FAQ

Co to jest Język Zakręcający Umysł?

Jeśli byłeś na treningu Zaawansowana Hipnoza Konwersacyjna to wiesz co to jest, a jeśli nie byłeś, to nie możesz się zapisać na trening Mistrzowski 🙁 A tak na serio: można powiedzieć, że umysł człowieka pracuje w dwóch trybach: tryb na „tak” i na tryb na „nie”.  Pracując w trybie na „nie” kwestionuje wszystko co usłyszy (tzw. czynnik krytyczny), w trybie „tak” akceptuje wszystko. JeZU służy do tego, by zawiesić działanie umysłu, wyłączyć tryb „nie”  i otworzyć umysł na przyjmowanie sugestii. Więcej na ten temat dowiesz się klikając TUTAJ !

Czy JeZU ma coś wspólnego z Modelem Miltona, Meta-Modelem, językiem perswazji czy innymi narzędziami NLP?

Nie. Jest to zupełnie nowa metoda, nie nauczana nigdzie w Polsce. Tak jak Andrzej Batko stworzył polską wersję Modelu Miltona, tak ja znalazłem polskie odpowiedniki JeZU, tworząc polską wersję Języka Zakręcającego Umysł.

Czy JeZU jest rzeczywiście tak potężnym narzędziem wywierania wpływu?

Tak. Mój znajomy na którym testowałem JeZU określił go jako „językową bombę termonuklearną” 😉

Czy każdy może wziąć udział w tym warsztacie?

Nie każdy. Będą na nim nauczane metody bardzo zaawansowane i nie będziemy się zajmowali powtarzaniem podstaw. Konieczny jest  wcześniejszy udział w treningu Zaawansowana Hipnoza Konwersacyjna.

Jestem trenerem NLP. Czy na tym szkoleniu dowiem się czegoś nowego? Czy mogę przyjść od razu na warsztat z Mistrzowskiej Hipnozy Konwersacyjnej?

Na tym szkoleniu będę uczył rzeczy zupełnie nowych,  które nigdy przedtem nie były nauczane w Instytucie (z wyjątkiem mocno okrojonej wersji JeZU na warsztatach z Zaawansowanej Hipnozy Konwersacyjnej). Udział w szkoleniu z Zaawansowanej Hipnozy Konwersacyjnej jest konieczny nawet dla trenerów NLP lub zaawansowanych hipnotyzerów.

Kiedy, gdzie i za ile odbędzie się to szkolenie?

Warsztat będzie się odbywał dnia 3/5 września 2021 w zależności od sytuacji epidemicznej szkolenie odbędzie się w wersji ONLINE lub w Warszawie.

Cena promocyjna do 31 maja wynosi 2270 zł + VAT (2792,1 zł brutto), po 23 września  2570 zł + VAT (3161,1 zł brutto)

Nie mogę wziąć udziału w tym warsztacie w tym terminie. Kiedy będzie kolejna edycja?

W tym roku planujemy tylko jeden taki warsztat. Jeśli go przegapisz, stracisz szansę na wzięcie w nim udziału na przynajmniej rok

Czy mogę uzyskać zniżkę?

Oczywiście że tak 🙂 Kliknij TUTAJ by się dowiedzieć ile zaoszczędzisz biorąc udział w całej Akademii Hipnozy Konwersacyjnej.

Zajęcia prowadzi osobiście Lech Dębski, trener NLP, hipnotyzer i hipnoterapeuta zajmujący się hipnozą od przeszło 20 lat, certyfikowany Hipnotyzer Konwersacyjny, certyfikowany członek International Association of Professional Conversational Hypnotists.

//]]>