Wiosna – może czas rozkwitnąć drogie Panie? | Instytut Neurolingwistyki

Wiosna – może czas rozkwitnąć drogie Panie?

Niewyrażone emocje nigdy nie umierają?
19 April 2016
Jak sprawić, żeby ludzie chętniej się z Tobą zgadzali?
28 April 2016

Wiosna – może czas rozkwitnąć drogie Panie?

Za oknami mamy piękną wiosnę – w błyskawicznym tempie wszystko rozkwita, pięknieje i aż kusi kolorami i zapachami! Chciałoby się podążyć za przyrodą, ale… tyle spraw na głowie, problemów i trudno odnaleźć w sobie wiosenną radość życia.

Znasz to doskonale?

Brak chęci i motywacji, nadmiar obowiązków, bo musisz spełniać oczekiwana innych i te wszystkie negatywne uczucia z tym związane – stres, lęki, obawy, złość, frustrację czy smutek?

Jak z tym można sobie poradzić?

Jak można wreszcie rozkwitnąć na wiosnę i po prostu cieszyć się życiem?

Tutaj niestety nie pomoże ani nowa para butów czy torebka, ani wyjazd na weekend, bo to jak się czujesz i widzisz świat zależy od tego, jak umiesz wpływać na swój umysł i swoje myśli!

Na szczęście istnieje NLP, a w nim proste techniki, które pozwalają szybko dobrze się poczuć, zmienić smutek w radość, a nawet zadbać o swoją dietę i wygląd!

Zatem może warto wykorzystać jeden wiosenny weekend, alby nauczyć się jak rozkwitnąć wiosnę? Wystarczy zapisać się na szkolenie „NLP w balerinkach” – już 14/15 maja!

Co więcej: program zajęć dopasowany jest do potrzeb uczestniczek i wygląda na to, że na tej edycji będziemy zajmować się też tematyką dbania o nasze ciała – żebyśmy czuły się i wyglądały jak najlepiej!

Jednak jeżeli masz jakieś własne potrzeby w temacie tego szkolenia – to możesz być spokojna, że zostaną również zrealizowane, ponieważ ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona. I naprawdę warto się pospieszyć z decyzją – bo zostały już ostatnie wolne miejsca.

Zatem zdecyduj:

jak bardzo chciałabyś rozkwitnąć tej wiosny?

 

1980_500_wbalerinkach

//]]>