Kalendarz szkoleń otwartych | Instytut Neurolingwistyki

KALENDARZ NAJBLIŻSZYCH SZKOLEŃ OTWARTYCH

Termin:
25/26.02.2023, 1/2.04.2023, 21/23.04.2023, 26/28.05.2023
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Lech Dębski
Cykl czterech szkoleń hipnozy konwersacyjnej w której nie stosuje się indukcji hipnotycznych. Hipnoza konwersacyjna przypomina zwykłą rozmowę, tak, że osoba, z którą rozmawiasz nawet nie zdaje sobie sprawy że została zahipnotyzowana!
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
20/26.03.2023
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Agnieszka Ornatowska, Lech Dębski
Zaczynając swoją przygodę z NLP w naszym Instytucie masz gwarancję nie tylko rzetelnego nauczenia się Programowania Neurolingwistycznego, ale również świetnej zabawy podczas opanowywania umiejętności które zmienią Twoje życie. Celowo piszę umiejętności, a nie wiedzy… gdyż naszą dewizą jest minimum teorii, maksimum praktyki! Jeśli interesują cię teoretyczne rozważania, to znajdziesz je w książkach, na zajęciach skupimy się na tym, jak możesz zastosować NLP by zmienić swoje życie.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
1/2.04.2023
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Lech Dębski
Biorąc udział w tym szkoleniu dowiesz się jak stosować zaawansowane techniki nawiązywania kontaktu (rapportu), poznasz 6 kluczowych zasad stosowania hipnozy, nauczysz się jak „zasiewać sugestie” w sposób niezauważalny, poznasz sekrety „hipnotycznych zwrotnic” kierujących myślenie w pożądanym kierunku, dowiesz się jak konwersacyjnie oddzielić świadomy i nieświadomy umysł drugiej osoby oraz nauczysz się, jak podczas rozmowy wprowadzić zamęt w świadomym umyśle rozmówcy by przestał przeszkadzać w przyjmowaniu sugestii. I wiele innych!
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
21/23.04.2023
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Lech Dębski
Na tym intensywnym szkoleniu pogłębisz znajomość zależności między umysłem a językiem, znacznie poszerzysz granice możliwości swojego umysłu, poznasz subtelności wyłączania czynnika krytycznego świadomego umysłu. Poznasz 8 różnych manewrów sterujących umysłem rozmówcy oraz dowiesz się jak zastosować Język Zakręcający Umysł w sprzedaży, w terapii i coachingu. I wiele innych!
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
15/21.05.2023
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Lech Dębski
Tren intensywny trening przeznaczony dla osób pragnących się nauczyć hipnozy na najwyższym światowym poziomie. Zarówno dla tych którzy zajmują się psychoterapią, coachingiem lub hipnoterapią, albo planują zdobyć zawód hipnoterapeuty jak i dla tych którzy chcą poznać hipnozę do pracy z samym sobą.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
26/28.05.2023
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Lech Dębski
Na szkoleniu dowiesz się o 5 fazach rozmowy i dlaczego nie wolno pomijać żadnej z nich, nauczysz się jak przekształcać rozmowę „o niczym” (small talk) w indukcję hipnotyczną, poznasz różnicę między aktywną a pasywną hipnozą konwersacyjną i dowiesz się, kiedy jakiej używać. Zrozumiesz jak konwersacyjnie formatować nieświadomy umysł drugiej osoby by nadać kierunek jej myśleniu i zachowaniu. Nauczysz się jak stosować „clean language” w konwersacyjnej pracy hipnotycznej i wiele innych!
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
23/29.10.2023
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Agnieszka Ornatowska, Lech Dębski
Na poziomie NLP Master Practitioner poznasz mechanizmy i procesy, leżące u podłoża tego czego uczyliśmy na kursie NLP Practitioner, co pozwoli Ci bardziej całościowo i spójnie wpływać i zmieniać dowolny model rzeczywistości, nauczysz się też łączyć ze sobą to, co już znasz tworząc własne sposoby wywierania wpływu na siebie i innych. Master Practitioner jest treningiem, na którym uczysz się na wyższych poziomach logicznych, co oznacza, że każda technika NLP, którą znasz, staje się jeszcze skuteczniejsza.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
29.11/3.12.2023 oraz 24/28.01.2024
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Agnieszka Ornatowska, Lech Dębski
Jeżeli dopiero planujesz lub już prowadzisz prezentacje/ szkolenia i chcesz to robić jak najlepiej to jest szkolenie dla Ciebie. Nauczysz się pozbywać się wszelkiego lęku, stresu i napięcia oraz czuć się doskonale występując przed innymi. Będziesz potrafił sprawiać, żeby Twoja publiczność z zapartym tchem słuchała każdego Twojego słowa oraz poznasz cały warsztat pracy trenera zdobywając umiejętności potwierdzone certyfikatem na szkoleniu prowadzonym przez doświadczonych trenerów, którzy szkolili większość osób uczących NLP w Polsce.
ZOBACZ OFERTĘ
//]]>