Kalendarz szkoleń otwartych | Instytut Neurolingwistyki

KALENDARZ NAJBLIŻSZYCH SZKOLEŃ OTWARTYCH

Termin:
22-28.08.2022
Miejsce:
Warszawa.
Trener:
Agnieszka Ornatowska, Lech Dębski
Zaczynając swoją przygodę z NLP w naszym Instytucie masz gwarancję nie tylko rzetelnego nauczenia się Programowania Neurolingwistycznego, ale również świetnej zabawy podczas opanowywania umiejętności które zmienią Twoje życie. Celowo piszę umiejętności, a nie wiedzy… gdyż naszą dewizą jest minimum teorii, maksimum praktyki! Jeśli interesują cię teoretyczne rozważania, to znajdziesz je w książkach, na zajęciach skupimy się na tym, jak możesz zastosować NLP by zmienić swoje życie.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
16/18.09.2022
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Lech Dębski
Na tym unikalnym w Polsce warsztacie nauczysz się pracy z symbolami tak aby szybciej i łatwiej rozwiązywać trudne problemy bez ingerencji w ich treść. Uzyskasz również zdolność do pracy z każdym klientem na głęboko nieświadomym poziomie.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
7/9.10.2022
Miejsce:
Warszawa
Trener:
Lech Dębski
Ten warsztat pozwoli Ci lepiej się nauczyć korzystania z drugiego języka podświadomości, jakim jest praca z ciałem dzięki czemu zdołasz korzystać z zasobów i możliwości, do których trudno uzyskać dostęp nawet podczas "zwykłem" pracy hipnotycznej.
ZOBACZ OFERTĘ
Termin:
17-23.10.2022
Miejsce:
Warszawa.
Trener:
Agnieszka Ornatowska, Lech Dębski
Na poziomie „NLP Master Practitioner” poznasz mechanizmy i procesy, leżące u podłoża tego czego uczyliśmy na kursie „NLP Practitioner" co pozwoli Ci bardziej całościowo i spójnie wpływać i zmieniać dowolny model rzeczywistości, nauczysz się też łączyć ze sobą to, co już znasz tworząc własne sposoby wywierania wpływu na siebie i innych. To trening na którym uczysz się na wyższych poziomach logicznych, co oznacza, że każda technika NLP, którą znasz, staje się jeszcze skuteczniejsza.
ZOBACZ OFERTĘ
//]]>