WIELKA MOC SZCZĘŚLIWYCH ZAKOŃCZEŃ ! | Instytut Neurolingwistyki

WIELKA MOC SZCZĘŚLIWYCH ZAKOŃCZEŃ !

NLP INSPIRACJE
3 September 2021
JAK PORADZIĆ SOBIE Z HOME OFFICE
13 September 2021

WIELKA MOC SZCZĘŚLIWYCH ZAKOŃCZEŃ !

Czy zdajesz sobie sprawę, jaką moc mają w sobie szczęśliwe zakończenia?

Kiedy zdarzają się one w filmach, książkach czy w realnym świecie, to sprawiają, że od razu lepiej się czujemy, a także pozwalają wierzyć w dobro i z optymizmem spojrzeć w przyszłość!
Dlatego też warto pozwolić sobie także w świecie swoich własnych myśli na szczęśliwe zakończenia 🙂

 Jak to zrobić?

Po prostu, kiedy myślisz o czymkolwiek, to wyobraź sobie jak to się może najlepiej skończyć – jak możesz rozwiązać swoje problemy, ułożyć z kimś relację czy osiągnąć swój cel.

Co to daje na poziomie emocji?

Przynosi tylko te pozytywne, które przekształcają się w dobry nastrój.

Co to daje na poziomie umysłu?

Umysł uczy się pozytywnego myślenia oraz jak można najlepiej rozwiązywać problemy.

W dodatku zawsze działa Prawo Przyciągania, zatem tworząc szczęśliwe zakończenia zwiększamy prawdopodobieństwo spełnienia ich w rzeczywistości.

Dzięki temu na poziomie samopoczucia będzie Ci lepiej, Twój umysł nauczy się jak rozwiązywać problemy, a dodatkowo zwiększysz prawdopodobieństwo, że szczęśliwe zakończenie zdarzy się w twoim życiu!

Jednak ludzki umysł ma to do siebie, że kieruje się raczej w stronę możliwych zagrożeń, w przyszłości woli się doszukiwać niebezpieczeństw, a wielu ludzi po prostu często się martwi – czyli tworzy w swoje głowie scenariusze z negatywnym zakończeniem.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci uświadomić sobie, jak wiele korzyści niosą ze sobą szczęśliwe zakończenia, więc jeżeli zdarzy Ci się pomyśleć jednak o jakimś złym zakończeniu czy możliwym zagrożeniu, to użyj mocy swoje wyobraźni i po prostu stwórz do tej samej historii szczęśliwe zakończenie 🙂

To takie proste, a może sprawić, że poczujesz się lepiej i łatwiej sobie będziesz ze wszystkim radzić!

A jeżeli chcesz się nauczyć jeszcze innych prostych i łatwych do zastosowania technik, strategii i medytacji, które mogą Ci pomóc, to zapraszamy na szkolenie „Do wolności od negatywności” – jeszcze do 17 września obowiązuje cena zniżkowa!

//]]>