WYMIARY CZASU A TWOJE EMOCJE – LAST MINUTE! | Instytut Neurolingwistyki

WYMIARY CZASU A TWOJE EMOCJE – LAST MINUTE!

CZY POTRAFISZ POCZUĆ RÓŻNICĘ
11 May 2022
ZAPROSZENIE DO ŚWIATA W KTÓRYM JESTEŚ WOLNY
23 May 2022

WYMIARY CZASU A TWOJE EMOCJE – LAST MINUTE!

Czy wiesz, że niektóre stany emocjonalne są powiązane z czasem? Na przykład poczucie winy albo żal dotyczą głównie przeszłości, lęk wiąże się z przyszłością, a wewnętrzny spokój z… teraźniejszością. I tutaj kryje się wskazówka jak łatwo można uzyskać wewnętrzny spokój 🙂

Tylko – jak zatrzymać swój umysł w teraźniejszości, jeżeli cały czas dużo myśli, dotyczących różnych czasów pojawia się w ludzkiej głowie? Rozwiązanie jest proste – Twoje ciało również zawsze znajduje się w teraźniejszości, więc wystarczy skupić na nim swoje myśli, żeby zatrzymać swoje myśli w tym czasie.

JAK to zrobić?

Istnieje wiele różnych sposobów 🙂 Na przykład możesz wyciągnąć przed siebie swoją dłoń i zacząć ją uważnie  obserwować – zauważ strukturę swojej skóry, kształt paznokci, możesz poruszać palcami zauważając, co wtedy czujesz. Dzięki temu, Twoje myśli się zatrzymają tu i teraz , a Ty możesz poczuć spokój.

To tylko jedna z wielu technik, którymi będziemy zajmować się na szkoleniu online „Wewnętrzny spokój, które zaczyna się już 18 maja. A jeżeli chcesz się nauczyć, JAK łatwo możesz osiągnąć wewnętrzny spokój, to zapisz się na to szkolenie – jeszcze tylko do dzisiaj do PÓŁNOCY masz szansę wziąć udział w tym warsztacie w promocyjnej cenie – więc zarezerwuj swoje miejsce już TERAZ!

//]]>