ZAPROSZENIE DO ŚWIATA W KTÓRYM JESTEŚ WOLNY | Instytut Neurolingwistyki

ZAPROSZENIE DO ŚWIATA W KTÓRYM JESTEŚ WOLNY

WYMIARY CZASU A TWOJE EMOCJE – LAST MINUTE!
13 May 2022
TO TYLKO MOMENT!
25 May 2022

ZAPROSZENIE DO ŚWIATA W KTÓRYM JESTEŚ WOLNY

Niedawno ktoś nas zapytał:
„A co właściwie daje znajomość NLP?”

Odpowiedź jest bardzo prosta:
WOLNOŚĆ
🙂

Po pierwsze emocjonalną – bo samodzielnie możesz zdecydować na przykład czy w danej sytuacji czujesz lęk czy ciekawość; czy czymś się martwisz czy zakładasz, że wszystko się ułoży jak najlepiej; czy skupiasz swoją uwagę na negatywach czy pozytywach.  Kiedy znasz strukturę swoich myśli i umiesz nią zarządzać, wtedy możesz łatwo i szybko zdecydować jak chcesz się czuć na temat określonych sytuacji.

Po drugie – w kontaktach z innymi; łatwo potrafisz nawiązać dobry kontakt, przekonywać, a także radzić sobie ze wszelkimi próbami manipulacji. Techniki NLP, które służą do wywierania wpływu na innych to proste i skuteczne narzędzia – tak jak nóż, którym można kogoś albo zranić, albo pokroić chleb na pyszną kanapkę – i tylko od intencji osoby, która ich używa zależy czy pomagają czy szkodzą. Dzięki ich znajomości potrafisz pomóc innym poczuć się lepiej, rozwiązać konkretny problem i po prostu cieszyć się życiem.

I nie wiem, czy potrafisz sobie wyobrazić taki świat, w którym jesteś wolną osobą – nic nie musisz, a wszystko możesz i tylko Ty decydujesz jak dobrze się czujesz 🙂 Ale jeżeli to potrafisz, to wiesz jak to jest znać NLP! A jeżeli chcesz się tego nauczyć to zapraszamy na szkolenie online „Wprowadzenie do świata NLP jeśli zapiszesz się do 27.05 złapiesz jeszcze cenę promocyjną!

//]]>