TO TYLKO MOMENT! | Instytut Neurolingwistyki
ZAPROSZENIE DO ŚWIATA W KTÓRYM JESTEŚ WOLNY
23 May 2022
LAST MINUTE!
27 May 2022

TO TYLKO MOMENT!

Są w życiu rzeczy na które masz wpływ i takie, z którymi pozornie nic nie możesz zrobić.
Dlaczego pozornie?
Bo jednak możesz zmienić swój sposób patrzenia na nie, a przez to sprawić, że będą przyjemniejsze dla oka, a przez to dadzą lepsze emocje.
Pomyśl o sprawach, na które nie masz wpływu – począwszy od tego, że czas mija, a człowiek się starzeje, poprzez sytuację na świecie, w Twoim mieście, jakieś zachowania innych ludzi, aż do rzeczy, które już się stały i już się nie odstaną.
Nie możesz zmienić samych faktów, ale możesz zmienić sposób patrzenia na nie.
Trochę tak jak się robi zdjęcia 🙂
Zwykły człowiek widzi coś i po prostu robi zdjęcie uwieczniając w swojej pamięci fakty tak, jak mu się zdarzyły. Inaczej zachowuje się artysta – fotograf! Gdy on widzi jakąś rzecz to zanim zrobi zdjęcie ogląda ją z każdej strony, szukając najlepszego kadru, ujęcia, potem ostrości i głębi. Wie – że może tym wszystkim sterować, zmieniać to tak długo, aż znajdzie taki sposób patrzenia, który nawet z najbrzydszej rzeczy potrafi wyciągnąć piękno. Nie oznacza to, że od razu robi to jedno wyjątkowe zdjęcie – zazwyczaj robi ich dużo więcej niż przeciętny człowiek, ale zdaje sobie sprawę, że robi to tylko po to, żeby mieć z czego wybierać.
Ty też możesz tak patrzeć na rzeczy, które Ci się zdarzyły, zdarzają i będą zdarzać. Daj sobie chwilę czasu zanim je ocenisz, pozwól sobie patrzeć na nie z różnych perspektyw – i to tak długo, aż znajdziesz to, co warto w nich zapamiętać.
A jeżeli chcesz nauczyć się kilku bardzo użytecznych technik, które pomogą Ci:
– pozbywać się negatywnych emocji
– rozwiązywać problemy – swoje i innych
– czuć się doskonale każdego kolejnego dnia!
oraz doświadczyć relaksacyjnego transu hipnotycznego – kliknij i zarezerwuj swoje miejsce już TERAZ to zdążysz złapać cenową okazję:
//]]>