CO JESZCZE JEST MOŻLIWE | Instytut Neurolingwistyki
OBALAMY MITY!
8 June 2022
WSZYSTKIM WSPANIAŁYM TATOM
23 June 2022

CO JESZCZE JEST MOŻLIWE

Czy zdarzyło Ci się zastanawiać, jakie są granice możliwości ludzkiego umysłu?Jak bardzo możesz wpływać na siebie, swoje myśli, emocje, ciało i działanie? Często na naszych szkoleniach słyszymy takie pytania 🙂

Uczestnicy pytają: Czy mogę wpływać na swoje sny? Czy możliwe jest tak rozwinąć swoją intuicję, żeby móc przewidywać przyszłość lub poznać intencje innych ludzi? Czy można wspomóc proces uzdrawiania ciała? Czy można telepatycznie odbierać i przekazywać informacje? Na ile mogę kontrolować to, co się wokół mnie dzieje?

Jeżeli i Ciebie nurtują takie pytania to zapraszamy na dwa wakacyjne szkolenia online:

„Twoja Wewnętrzna Moc” – od 06 lipca, na którym będziemy testować różne możliwości wpływania na siebie.

„Wielowymiarowa komunikacja” – od 14 lipca, na którym będziemy sprawdzać, jak bardzo możesz wpływać na innych.

Szczegółowy program tych szkoleń będzie dopasowany do potrzeb uczestników – przed zajęciami skontaktujemy się z osobami, które się zgłosiły i zapytamy, czego oczekują, co chcą sprawdzić i przetestować, dlatego liczba uczestników jest ograniczona – zatem jeżeli chcesz sprawdzić, co jeszcze jest możliwe, to zapisz się jak najszybciej na nasze szkolenia i skorzystaj ze zniżkowej ceny!

//]]>