TWOJA WEWNĘTRZNA MOC CHCE COŚ CI PRZEKAZAĆ | Instytut Neurolingwistyki

TWOJA WEWNĘTRZNA MOC CHCE COŚ CI PRZEKAZAĆ

WSZYSTKIM WSPANIAŁYM TATOM
23 June 2022
JAK W PROSTY SPOSÓB MOŻNA POMAGAĆ INNYM
28 June 2022

TWOJA WEWNĘTRZNA MOC CHCE COŚ CI PRZEKAZAĆ

Czy zdarza Ci się przepalać żarówki przy włączaniu światła?

Czy zdarza Ci się zawieszać różne sprzęty elektroniczne (np. komputery)?

Czy zdarza Ci się, że zegarek na Twoim ręku staje, chociaż ma nową baterię?

Czy zdarza Ci się, że Twoje rozmowy telefoniczne się przerywają bez powodu?

Jeżeli tak, to spokojnie: wszystko z Tobą w porządku, a nawet dzieje się lepiej: wzrasta Twoja wewnętrzna energia! Te oznaki, o które pytałam, zdarzają się często ludziom, którzy rozwijają się duchowo i mniej lub bardziej świadomie oczyszczają i uaktywniają swoje czakry – czyli centra energetyczne w ciele. Pojawi się wtedy w Tobie i wokół Ciebie dużo energii, nad którą na początku nie każdy potrafi zapanować, stąd te wszystkie widoczne objawy.

Jeżeli zdarza Ci się coś takiego, to warto z uwagąobserwować te momenty, w których to się dzieje: zazwyczaj wtedy ludzie są albo zajęci jakimiś ważnymi myślami, rozmawiają o czymś ważnym albo czują się podekscytowani, radośni lub bardzo skupieni. Mnie, na przykład, bardzo często zdarza się, że rozmowa telefoniczna się urywa albo zawiesza mi się telefon, gdy rozmawiam z moimi duchowymi przyjaciółmi o aktualnie fascynujących nas doświadczeniach lub bardzo ważnych sprawach.

Jak sobie z tym radzić?

Po pierwsze: zaopatrzyć się w zapas żarówek i cierpliwości 😀 …a tak na poważnie: najlepiej zacząć praktykować sposoby wyrównywania lub kierowania energii; doskonale się tutaj sprawdza system Reiki, ale też pomagają proste sposoby: uspokajające i równoważące głębokie oddechy, posiadanie przedmiotu, który może magazynować energię lub odsyłanie nadmiaru energii do Matki Ziemi. I oczywiście – medytacje, w których wizualizujesz sobie przepływ i kontrolę swojej energii.

To tylko jeden z aspektów, które są składowymi naszej Wewnętrznej Mocy. O tym, jak możesz kierować swoją energią możesz dowiedzieć się na szkoleniu online TWOJA WEWNĘTRZNA MOC – do 1.07 obowiązuje cena promocyjna więc zapisz się już dziś!

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Ornatowska

//]]>