JAK W PROSTY SPOSÓB MOŻNA POMAGAĆ INNYM | Instytut Neurolingwistyki

JAK W PROSTY SPOSÓB MOŻNA POMAGAĆ INNYM

TWOJA WEWNĘTRZNA MOC CHCE COŚ CI PRZEKAZAĆ
24 June 2022
JESTEŚ DUMNY ZE SWOJEGO UMYSŁU? RABAT!
30 June 2022

JAK W PROSTY SPOSÓB MOŻNA POMAGAĆ INNYM

Istnieje taka teoria, że każdy kontakt z drugą osobą nie jest tylko spotkaniem na poziomie fizycznym, ale też jest formą wymiany energii; i im dłuższej i bliżej z kimś przebywasz, tym więcej swojej energii w tej osobie zostawiasz; i nawet wtedy, gdy nie jesteście fizycznie razem, Twoja energia wpływa na osoby z którymi miałaś/ miałeś kontakt.

Z tego wynika, że Twoje samopoczucie, nastrój i stan energetyczny nie wpływa tylko na Ciebie, ale też na wszystkich Twoich bliskich, a nawet na te osoby, z którymi kiedyś po prostu się miało kontakt.

Zatem kiedy Twoja wibracja idzie w dół, a Ty czujesz negatywne emocje – sprawiasz też, że inni gorzej się czują.

A kiedy TY masz wysokie wibracje i czujesz się doskonale – pomagasz też innym tak się czuć.

Dlatego też odpowiedzialnością duchowej, rozwiniętej ludzkiej istoty jest dbanie przede wszystkim o swój własny stan energetyczny i emocjonalny – poprzez świadome kierowanie swoimi myślami, a przez to swoją energią i emocjami, bo nie odpowiadasz tylko za siebie, ale też za wszystkich, którzy mieli kontakt z Twoją energią.

I dlatego też każdy z nas jest ważny, bo wpływasz nie tylko na siebie, ale też na cały świat!

Tym, jak dbać o swój poziom energii, będziemy się zajmować na szkoleniu „Twoja wewnętrzna Moc” – już od 06 lipca – do 1 lipca możesz jeszcze skorzystać z ceny zniżkowej 🙂

A tym, jak jeszcze możesz wpływać na innych, na szkoleniu online „Wielowymiarowa komunikacja” – już od 14 lipca – do 8 lipca możesz skorzystać z ceny zniżkowej 🙂

//]]>