DWA NOWE SZKOLENIA LECHA DĘBSKIEGO | Instytut Neurolingwistyki

DWA NOWE SZKOLENIA LECHA DĘBSKIEGO

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się poczuć „hwyl”? A może odczuwasz czasem „ijirashi”?
27 July 2022
BANJAMIN FRANKLIN
10 August 2022

DWA NOWE SZKOLENIA LECHA DĘBSKIEGO

Czy może być coś lepszego od nowego szkolenia w wykonaniu Lecha Dębskiego? Chyba tylko dwa nowe szkolenia Lecha Dębskiego 🙂

I oba będą dotyczyć bardzo ważnej sprawy, jaką jest kontakt z podświadomością– własną lub klienta.

Milton Erickson stwierdził kiedyś, że „Twoi pacjenci dlatego są Twoimi pacjentami, bo utracili kontakt ze swoją podświadomością”. I rzeczywiście tak jest. Gdy człowiek przestaje słuchać głosu swojej podświadomości, gdy ignorujepłynące z niej ważne i istotne sygnały, wtedy często jedynym sposobem w jaki może ona zwrócić na siebie uwagę świadomego umysłu są tzw. symptomy.

Mogą to być kłopoty ze zdrowiem, niewytłumaczalne stany lękowe, zaburzenia odżywiania, emocje, z którymi człowiek sobie nie radzi, zachowania, których nie potrafi powstrzymać, słowem to wszystko, z czym klienci przychodzą do gabinetu psychoterapeuty lub hipnoterapeuty.

Może też być inaczej, może chcesz osiągnąć jakieś swoje cele, ale mimo usilnych prób nie jesteś w stanie tego dokonać- tak jakby Twoje podświadomość stawiała Ci opór, a ty nie wiesz, jak ją przekonać. Idziesz na coaching, lecz praca wyłącznie na poziomie świadomości rzadko kiedy przynosi odpowiednie rezultaty.

Każda rzeczywista i trwała zmiana zachodzi na poziomie nieświadomym. I dlatego warto nauczyć się rozmawiać z nieświadomym umysłem.

Nieświadomy umysł człowieka posługuje się dwoma językami. Jednym z nich jest ciało, drugim są symbole. Aby dobrze porozumieć się z podświadomością- własną lub klienta- warto opanować każdy z nich.

I dlatego na pierwszym trzydniowym szkoleniu nauczysz się jak używać symboli, a na drugim jak pracować z ciałem by przeprowadzać zmiany na naprawdę głębokim poziomie.

Szkolenia te są kompletne same w sobie i każde tworzy odrębną całość, choć oczywiście warto wziąć udział w obu z nich. Prezentowany na nich materiał jest zupełnie nowy, nigdy dotąd nie był uczony na szkoleniach, które prowadziłem w Instytucie Neurolingwistyki (z wyjątkiem krótkiego fragmentu dotyczącego pracy z symbolami na Głębokiej Hipnozie Konwersacyjnej).

Tak więc jeśli chcesz nawiązać lepszy kontakt ze swoją podświadomością, przeprowadzić zmiany w swoim życiu albo uzyskać dwa wspaniałe narzędzia do pracy ze swoimi klientami, gorąco zapraszam. Więcej dowiesz się TUTAJ i TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie,

Lech Dębski 

//]]>