A GDYBY TAK MOŻNA BYŁO… | Instytut Neurolingwistyki
JAK POBUDZIĆ KREATYWNOŚĆ I ZNALEŹĆ NOWE ROZWIĄZANIA
12 September 2022
BEZPŁATNY WEBINAR
22 September 2022

A GDYBY TAK MOŻNA BYŁO…

A gdyby tak można było:
1.    Pozbyć się na zawsze wszystkich ograniczających przekonań? I żyć w świecie, w którym wszystko, co tylko zechcesz, jest możliwe? Nie ma już żadnych „nie mogę” czy „należy”- jest tylko to, co chcesz i to, co wspiera Cię w drodze do Twoje celu 🙂 Pomyśl, o ile Twoje życie byłoby wtedy prostsze?
2.    Poradzić sobie z każdym zastrzeżeniem? Gdy Twój klient/znajomy/bliski na Twoją propozycję mówi standardowe: „ nie da się”, albo „ale…” a Ty potrafisz odpowiedzieć mu tak, że  z uśmiechem kiwa głową i odpowiada: „masz rację” i mówi to z pełnym przekonaniem, bo w końcu zawsze chodzi o to, żebyśmy się umieli dogadać 🙂 i byli zadowoleni ze swoich decyzji.
3.    Ukształtować swoją osobowość i samemu decydować jakie masz swoje mocne cechy, a jakie słabe?  Uważa się, że osobowość kształtuje się latami i jest najbardziej niezmienna w człowieku, ale gdyby tak można to… jaką osobą zechcesz się stać?
4.    Czytać w myślach innych ludzi? No, może nie do końca jeżeli chodzi o treści, ale za to doskonale jeżeli chodzi o strukturę 🙂 I w dodatku umieć jednym gestem zmienić czyjś tok myślenia? Albo włożyć jakąś myśl do głowy? Być może pamiętasz film pt.: ”Incepcja”- fantastyka która opowiada o karkołomnej technice wszczepiania idei do umysłu w czasie snu? Na końcu jeden z bohaterów mówi, że być może w przyszłości będzie to można robić w normalnym stanie świadomości, ale gdyby było można już teraz? O ile łatwiej można by wtedy przekonywać innych?
5.    Umieć w końcu dogadać się ze swoim nieświadomym umysłem? Zrozumieć to, co chce Ci przekazać w swoim języku emocji i  obrazów? I nauczyć się z nim porozumiewać? Gdy to umiesz robić Twoje ciało, emocje, myśli działają w pełnej zgodzie i razem prowadzą Cię tam, gdzie tylko zechcesz 🙂 i to prosto, łatwo i przyjemnie!
Teraz być może sobie myślisz: ”zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe, bo gdyby tylko to było możliwe to….” Co dzięki temu wszystkiemu możesz osiągnąć?
 I zauważ: nie piszę już w trybie przypuszczającym, bo to jest możliwe! Jak? Tego wszystkiego, i o wiele więcej, uczą się uczestnicy  naszego treningu Master NLP!
//]]>