NAJLEPSZY SPOSÓB NA JESIENNE I ZIMOWE WIECZORY | Instytut Neurolingwistyki

NAJLEPSZY SPOSÓB NA JESIENNE I ZIMOWE WIECZORY

WIARA W SIEBIE WYSTARCZY ?
14 November 2022
O PÓŁNOCY OMINIE CIĘ OKAZJA!
21 November 2022

NAJLEPSZY SPOSÓB NA JESIENNE I ZIMOWE WIECZORY

Już nam się skończyła piękna, słoneczna, złota jesień…

Dni stają się coraz krótsze, na zewnątrz robi się szaro, buro i zimno, i coraz więcej osób najchętniej zostałoby w domu, pod ciepłym kocykiem spędzało całe dnie lub najchętniej zapadło w głęboki sen zimowy. Lecz takie nastawienie nie daje nic dobrego, bo powoduje pogorszenie nastroju i brak energii do działania 🙁

Jak sobie z tym radzić?

Najlepiej zająć się czymś nowym, użytecznym, co sprawia, że czujemy się dobrze 🙂 W ten sposób pobudzamy wydzielanie dopaminy, jednego z hormonów szczęścia, które pomagają po prostu cieszyć się życiem bez względu na okoliczności!

I dlatego właśnie przygotowaliśmy całą serię szkoleń w wygodnej formie online, w których można uczestniczyć wprost ze swojego ulubionego fotela jednocześnie ucząc się wielu umiejętności, które mogą Ci pomóc w życiu!

Co jest w naszej ofercie?

1. W listopadzie i styczniu „NLP Practitioner online” – szkolenie dla tych osób, które chcą się nauczyć zarządzać swoim umysłem tak, żeby czuć się dobrze bez względu na okoliczności i umieć się skutecznie komunikować z innymi – to intensywne zajęcia, na których poznasz w praktyce zestaw podstawowych modeli NLP!

PROGRAM SZKOLENIA I REZERWACJA MIEJSCA:

 


2. W grudniu „Hipnotyczne Mikołajki – dla tych, którzy chcą zaprogramować swój umysł w czasie relaksującego transu na spełnienie swoich celów. Każdy z uczestników może zamówić dla siebie aż trzy tematy, które zrealizujemy w czasie transów na szkoleniu. To z kolei bardzo relaksujące zajęcia, a w dodatku każdy z uczestników otrzyma w prezencie nagrania, więc będzie można je wykorzystać także w czasie jesiennych i zimowych wieczorów, aby zrobić coś dobrego dla siebie i osiągnąć oczekiwane zmiany 🙂 Jeszcze do 20.11.22 można skorzystać z ceny promocyjnej!

PROGRAM SZKOLENIA I REZERWACJA MIEJSCA:


3. W styczniu „Jak się skutecznie motywować – dla wszystkich osób, które chcą poznać mechanizmy, które sprawiają, że masz energię do działania! Nauczysz się tutaj technik, które Ci w tym pomogą, a także poznasz lepiej swój umysł, aby móc samodzielnie motywować się nie tylko do spełnienia swoich noworocznych postanowień, ale również do tego wszystkiego, co uznasz za odpowiednie dla siebie.

PROGRAM SZKOLENIA I REZERWACJA MIEJSCA:


4. W lutym Trening pozytywnego myślenia – dla tych osób, które chcą się nauczyć wreszcie skutecznie zarządzać swoimi myślami – to cały program treningowy ze spotkaniami online, zadaniami na kolejne dni i wsparciem trenera, który umożliwia krok po kroku wprowadzić w swoje życie nawyk pozytywnego myślenia, który z kolei owocuje poprawą nastroju i pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

PROGRAM SZKOLENIA I REZERWACJA MIEJSCA:


5. W marcu szkolenie tylko dla kobiet ”CUD-owna kobieta – o tym jak odzyskać harmonię ciał, umysłu i duszy”, które chcą dowiedzieć się jak traktować wszystkie wymiary swojej istoty, aby osiągnąć szczęście.

PROGRAM SZKOLENIA I REZERWACJA MIEJSCA:


 

//]]>