O PÓŁNOCY OMINIE CIĘ OKAZJA! | Instytut Neurolingwistyki
NAJLEPSZY SPOSÓB NA JESIENNE I ZIMOWE WIECZORY
17 November 2022
NADZWYCZAJNE MOŻLIWOŚCI LUDZKIEGO UMYSŁU
28 November 2022

O PÓŁNOCY OMINIE CIĘ OKAZJA!

Wiemy doskonale, że uczestnicy naszych szkoleń bardzo sobie cenią transe hipnotyczne.

Po pierwsze dlatego, że pozwalają one szybko się uspokoić i zrelaksować, a także zresetować stres po ciężkim dniu. I pomimo tego, że trwają krótko, to działają jak regenerująca drzemka, która daje energię do dalszego działania.

Po drugie zaś pomagają rozwiązywać problemy, korzystać z wewnętrznych zasobów oraz programować nieświadomy umysł.

I dlatego zdecydowaliśmy się w tym roku przygotować wyjątkowe szkolenie: „Hipnotyczne Mikołajki”, podczas którego każdy z uczestników będzie mógł doświadczyć transu hipnotycznego na wybrany przez siebie temat.

Jak to będzie wyglądało w praktyce?

Na około 2 tygodnie przed zajęciami skontaktujemy się z każdym z uczestników z pytaniem na jakie tematy chcesz, żebyśmy przygotowali dla Ciebie transe hipnotyczne. I każdy z uczestników będzie mógł wskazać nie tylko jeden, ale aż trzy zakresy tematyczne

Potem przygotujemy zestaw transów, który będzie spełniał oczekiwania wszystkich uczestników.

A same zajęcia będą się składały z dwóch części – to będą dwa spotkania online po trzy godziny – jedno prowadzone prze Lecha, a drugie przez Agnieszkę, w czasie których po prostu będziemy prowadzili transe na tematy, które zostały wybrane przez uczestników.

Zajęcia będą nagrywane, więc zawsze będzie można ich wysłuchać, kiedy tylko będziesz potrzebować

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że mamy w naszej ofercie nagrywanie transów na zamówienie – w takiej opcji jeden kosztuje 1500 zł za jedno nagranie – jednak w tym roku chcemy dać Wam wyjątkową możliwość skorzystania z naszej wiedzy i umiejętności, bo zdajemy sobie sprawę, jak bardzo potrzebujecie w tych ciekawych czasach, w których żyjemy.

Zatem jeżeli chcesz dostać w prezencie mikołajkowym, aż trzy transe, które pomogą Ci się zrelaksować i dokonać takich zmian, jakich potrzebujesz, to zapisz się już teraz na nasze szkolenie, bo ze względu na jego specyfikę ilość miejsc jest ograniczona.

A jeśli zarezerwujesz swoje miejsce do dzisiaj do północy zdążysz złapać okazyjną promocyjną cenę więc zapisz się już TERAZ:

//]]>