KIEDY NIE CHCE CI SIĘ ZABRAĆ DO DZIAŁANIA | Instytut Neurolingwistyki

KIEDY NIE CHCE CI SIĘ ZABRAĆ DO DZIAŁANIA

CO JEST WAŻNE W MOTYWACJI?
3 January 2023
PIĄTEK TRZYNASTEGO
13 January 2023

KIEDY NIE CHCE CI SIĘ ZABRAĆ DO DZIAŁANIA

Czy zdarzyło Ci się kiedyś mieć zaplanowaną do zrobienia jakąś prostą rzecz (typu posprzątanie, poćwiczenienie czy przygotowanie czegoś do pracy) i kiedy przychodzi czas, żeby się tym zająć, Ty myślisz, że zaczniesz już za chwilkę i sięgasz po telefon czy pilota pozwalając, żeby zajęły Cię jakieś wiadomości, seriale, gry czy chociażby śmieszne memy.

Czas biegnie, a Ty zaczynasz denerwować się na siebie, że nie wypełniasz swoich planów, ale pomimo tego dalej patrzysz w telewizor lub telefon i po prostu nie chce Ci się zabrać do działania. Aż w końcu robi się późno i decydujesz, że zajmiesz się tym jutro i po prostu idziesz spać – często z poczuciem niezadowolenia z siebie i straconego czasu.

A wystarczyłoby w tym momencie, gdy przychodzi czas do działania, na chwilę zająć się swoimi myślami – zastosować odpowiednią technikę, która sprawi, że poczujesz motywację i … po prostu zrobisz to, co zostało przez Ciebie zaplanowane 🙂 A potem dopiero zająć się tym, co w telewizorze i telefonie 😉 I dzięki temu, kiedy będziesz iść spać, to będzie Ci towarzyszyć uczucie zadowolenia z siebie i dobrze wykorzystanego czasu.

Technik, które pozwalają poczuć motywację w NLP jest wiele – począwszy od wykorzystywania struktury myśli, poprzez metaprogramy aż do pracy z poziomem nieświadomego umysłu i trudno jest wybrać taką, która działa na każdego, ale każdy na pewno może znaleźć taką technikę, która pomoże mu świadomie kierować swoimi działaniem i spełniać swoje plany.

I poznawaniem tych wszystkich technik będziemy się zajmować na szkoleniu „Jak się skutecznie motywować” już 19/20 stycznia w godz. 18.00-21.00 w wygodnej formie online, więc jeżeli chcesz je poznać, to zapraszamy serdecznie 🙂

Do 15 stycznia możesz jeszcze skorzystać z ceny zniżkowej, więc warto zapisać się już teraz – tutaj jest link do szczegółowej oferty:

//]]>