JAK MOŻESZ ODZYSKAĆ MŁODZIEŃCZĄ RADOŚĆ ŻYCIA | Instytut Neurolingwistyki

JAK MOŻESZ ODZYSKAĆ MŁODZIEŃCZĄ RADOŚĆ ŻYCIA

JAK LECH DĘBSKI UCZESTNICZYŁ W SESJI HIPNOTYCZNEJ U UCZNIA MILTONA ERICKSONA
23 January 2023
LECHA DĘBSKIEGO PRZYGODA Z HAMULCAMI…
1 February 2023

JAK MOŻESZ ODZYSKAĆ MŁODZIEŃCZĄ RADOŚĆ ŻYCIA

Kiedy na twarzy zaczynają się pojawiać zmarszczki ludzie reagują w różny sposób: niektórzy przyjmują to jako naturalną kolej rzeczy, inni zaczynają stosować odmładzające kremy lub szukają pomocy specjalistów – kosmetyczek czy lekarzy medycyny estetycznej. Jednak coraz częściej mówi się o tym, że istnieją specjalne ćwiczenia, które pomagają przywrócić naturalną młodość skóry i wystarczy je stosować, aby pozbyć się zmarszczek.

Podobnie bywa z ludzkim mózgiem – kiedy przez lata wytwarza się i utrzymuje ścieżki neuronowe, które powodują, że człowiek myśli o problemach, zagrożeniach i obawia się przyszłości, to naturalnie znika optymizm i radość życia. Niektórzy przyjmują to za normalny objaw dojrzałości, inni zaczynają szukać różnych atrakcji, które dadzą im chociaż chwilę radości. Natomiast istnieją też osoby, które wiedzą, że wystarczy przebudować swoje ścieżki neuronowe, aby poczuć się lepiej i znów z optymizmem patrzeć w przyszłość. W dodatku takie podejście do życia sprawia też, że po prostu wyglądamy młodziej 🙂

I właśnie dla takich osób, które chcą zmienić swój mózg, a przez to zacząć czuć się lepiej na co dzień przygotowaliśmy specjalny program szkoleniowy w wygodnej formie online ”Trening pozytywnego myślenia”, który zaczyna się już 2 lutego i składa się z czterech spotkań, codziennych zadań do wykonania i wsparcia trenera w razie potrzeby. W ten sposób najłatwiej wprowadzisz zmiany w swoim sposobie myślenia i utrwalisz je, aby po zajęciach młodzieńcza radość życia stała się Twoim naturalnym stanem 🙂

W rezultacie – podobnie jak wtedy, gdy zaczynasz stosować ćwiczenia, które pomagają pozbyć się zmarszczek, kiedy patrzysz w lustro zaczynasz zauważać, że wyglądasz lepiej i wszyscy wokół Cię pytają, jakiego cudownego specyfiku używasz, bo wyglądasz tak młodo – po tym treningu możesz zacząć zauważać, że po prostu czujesz się dobrze, że Twoje życie jest udane, a ludzie wokół Ciebie będą się pytali, co się robisz, że masz w sobie tyle pogody ducha.

Zatem – jeżeli chcesz osiągnąć takie zmiany, to zapraszamy serdecznie na nasze szkolenie – jeszcze do poniedziałku 30 stycznia można skorzystać z ceny zniżkowej więc warto zapisać się już TERAZ:

//]]>