TWOJE MYŚLI ZARAZ PO PRZEBUDZENIU | Instytut Neurolingwistyki

TWOJE MYŚLI ZARAZ PO PRZEBUDZENIU

CZY MASZ SILNĄ WOLĘ?
15 May 2023
CZY WIESZ CZYM JEST ASMR?
29 May 2023

TWOJE MYŚLI ZARAZ PO PRZEBUDZENIU

Czy wiesz, jak ważne są Twoje myśli rano w czasie zaraz po przebudzeniu? Nie tylko wprowadzają Cię od razu w nastrój, który będzie Ci towarzyszył w ciągu najbliższych godzin, ale również programują Twoje nastawienie i energię na cały dzień.

A co myśli przeciętny człowiek zaraz po przebudzeniu? Zazwyczaj pierwsza myśl to: „Nie, jeszcze chce mi się spać, ale muszę już wstawać bo trzeba zająć się swoimi obowiązkami/pracą. Jakie to wszystko jest okropne…” Itp.,itd. Co sprawiają takie myśli? Od razu budzą wewnętrzy opór, negatywne emocje i naprawdę potem trzeba się wysilić, żeby dzień był dalej dobry.

Co zatem warto jest robić rano? Na czym skupiać swoje myśli?
W psychologii twierdzi się, że oczekiwania są filtrem percepcyjnym, który pozwala człowiekowi dostrzegać w swojej rzeczywistości to, co jest z nimi zgodne. W teoriach fizyki kwantowej jest teoria, że to obserwator kreuje swoimi oczekiwaniami świat. W związku z tym możesz wykorzystać swoje oczekiwania, aby nie tylko wprowadzić się w dobry stan emocjonalny, ale również sprawić, żeby Twój dzień był dobry 🙂

Jeżeli po prostu chcesz dobrze się czuć i mieć jak najlepszy dzień przed sobą, to warto z samego rana zadać sobie pytanie:
Jak dobry/piękny/wspaniały dla mnie to będzie dzień?Co dzisiaj wspaniałego/cudownego mnie spotka?Jak dziś Wszechświat pokaże mi jak bardzo mnie kocha?

Zatem może  warto zacząć kolejny dzień od pytania:
Jak wiele cudów, wspaniałych rzeczy, przyjemnych sytuacji i serdecznych osób mnie dziś spotka?

A jeżeli jesteś kobietą i chcesz poznać inne skuteczne sposoby, które pozwolą Ci wpływać na swój umysł i energię, to zapraszam na serdecznie na szkolenie “CUD-owna kobieta” – już 17-18 czerwca w Warszawie; jeszcze możesz skorzystać z najbardziej promocyjnej ceny więc kliknij TERAZ rezerwując swoje miejsce:

//]]>