ZMIEŃ MYŚLENIE! | Instytut Neurolingwistyki
CZY POWIETRZE PACHNIE JUŻ LATEM?
2 June 2023
PRZEJMUJESZ SIĘ CO INNI O TOBIE POMYŚLĄ? (RABAT NA PRAKTYKA)
12 June 2023

ZMIEŃ MYŚLENIE!

Jeżeli interesujesz się psychologią, rozwojem osobistym czy duchowością to wiesz zapewne, że istnieje takie zjawisko: jeżeli zaczynasz o rozmyślać o czymś konkretnym, to coś zaczyna się pojawiać w Twojej rzeczywistości.

Jeżeli chcesz się o tym przekonać, to warto sobie zrobić taki oto eksperyment: na początek wybierz coś konkretnego, czego według Ciebie nie ma w Twojej rzeczywistości (niech to będzie coś bardzo prostego jak samochód konkretnej marki albo w jakimś konkretnym kolorze, albo jakiś element ubrania – np. kamizelka czy beret, albo jakaś konkretna rasa psa albo jakaś konkretna roślina). Ważne jest tutaj tylko to, żeby to była bardzo konkretna rzecz i kiedy ja wybierasz, to masz wrażenie, że takie rzeczy są albo bardzo rzadkie w Twoim otoczeniu, albo nawet masz wrażenie, że ich zupełnie nie ma, chociaż teoretycznie mogą być. I kiedy już zdecydujesz się na jedną konkretną rzecz, to zacznij po prostu o niej rozmyślać, wyobrażając sobie jak może wyglądać i nawet możesz sobie wizualizować, jak zaczynasz ją zauważać w swoim świecie. A potem przez kilka kolejnych dni po prostu obserwuj swoje otoczenie i sprawdź, co się stanie. Pewnie szybko zauważysz, że jednak ta konkretna rzecz zaczyna się pojawiać – może na ulicy, może w internetach czy w telewizorze. I im bardziej będziesz ją zauważać, tym częściej ona będzie się pojawiać 🙂 I to nie tylko przez dzień czy dwa – jak długo tylko będziesz zwracać na nią uwagę, tak długo będzie się pojawiała w Twojej rzeczywistości.

Dlaczego tak się dzieje?

Psychologowie tłumaczą to filtrami percepcyjnymi, ludzie zainteresowani duchowością – prawem przyciągania; jednak my w NLP jesteśmy bardzo praktyczni i zawsze zastanawiamy się jak to można wykorzystać w swoim życiu.

A możliwości jest tutaj naprawdę wiele!

Jeżeli uważasz, że nie ma miłych i sympatycznych osób wokół Ciebie, to zacznij o nich myśleć, a się pojawią 🙂

Uważasz, że masz za mało klientów? Zacznij wizualizować sobie, jak dużo osób przychodzi do Ciebie i z chęcią kupuje Twoje produkty. I wkrótce zauważysz ich w swojej rzeczywistości.

Uważasz, że świat nie jest przyjazny? Zacznij wyobrażać sobie, jak zaczyna Cię traktować jak najbardziej przyjaźnie i sprawdź, co się będzie dalej działo 🙂

Nie bez powodu często mówi się: „Chcesz zmienić swój świat? Zmień swoje myślenie!” I chociaż na początku może to stanowić pewne wyzwanie, bo ludzki umysł naturalnie kieruje się w stronę problemów i innych negatywności, więc może być trudno skupiać swoją uwagę na tym, czego chcesz w swoim życiu, jednak możesz nauczyć się zarządzać swoimi myślami. W tym bardzo skutecznie, a przy tym prosto i łatwo pomagają techniki NLP, których możesz nauczyć się na naszych szkoleniach!

Jeżeli chcesz się o tym przekonać, to zapraszamy na szkolenie online już w czerwcu Wprowadzenie do świata NLP i hipnozy” – tutaj jest link do oferty:

//]]>