CZAS WAKACJI ZBLIŻA SIĘ DO KOŃCA… | Instytut Neurolingwistyki

CZAS WAKACJI ZBLIŻA SIĘ DO KOŃCA…

RÓŻNICA POMIĘDZY HIPNOZĄ ERICKSONOWSKĄ A TRADYCYJNĄ
28 August 2023
SYNDROM STRESU POURLOPOWEGO?
1 September 2023

CZAS WAKACJI ZBLIŻA SIĘ DO KOŃCA…

Czas wakacji nieubłaganie zbliża się do końca…
I chociaż jeszcze jest ciepło i niektórzy z nas korzystają z możliwości wyjazdów, to w sklepach pojawiły się już wyprawki do szkoły i myśli zaczynają się kierować w stronę zbliżającej się jesieni.
A to wiąże się z niepokojem i niepewnością, bo nikt nie jest w stanie przewidzieć, co się wtedy będzie działo w różnych aspektach naszego życia… I dlatego dobrze byłoby teraz zadbać o siebie w jeszcze jednym wymiarze – tym psychologicznym – i nauczyć się, jak siebie radzić w sytuacjach, gdy czujesz niepewność, lęk czy martwisz się o przyszłość. Kiedy potrafisz to zrobić, to po prostu czujesz się dobrze i możesz ze spokojem zajmować się swoimi sprawami.
Jednak niestety sposobów, które pomagają to osiągnąć, nie uczą w szkołach, ale na szczęście – bez względu na swój wiek – można ich się nauczyć 🙂
Warto skorzystać tutaj z technik NLP, które słyną ze swojej skuteczności w kilku aspektach.Jednym z podstawowych i najbardziej użytecznych na co dzień z nich jest kontrola emocji.
Osoby, które znają i używają techniki NLP, bardzo trudno jest wyprowadzić z równowagi, zdenerwować czy zasmucić; nie mają też tendencji do nadmiernego przejmowania się problemami, zamartwiania się czy lękowych reakcji. Zamiast tego potrafią zachować spokój, cieszyć się chwilą, która trwa i z optymizmem spojrzeć w przyszłość.
Dlaczego tak się dzieje?
Ponieważ techniki NLP pozwalają zarządzać swoimi myślami, a poprzez to wpływać na emocje. W dodatku są bardzo łatwe do zastosowania, mają prostą instrukcję wykonania i często wykonanie ich zajmuje tylko chwilę. I właśnie dzięki temu wszystkiemu możesz na przykład szybko zdecydować, czy chcesz, żeby coś Cię zdenerwowało, czy też wolisz mieć do tego dystans.
Zatem jeżeli chcesz nauczyć się, jak możesz zarządzać swoimi myślami i emocjami, to zapraszamy na szkolenie w wersji online “TRENING ZARZĄDZANIA MYŚLAMI” – to cztery wieczory podczas których nauczysz się tego, czego potrzebujesz, aby móc ze spokojem i z optymizmem patrzeć w przyszłość 🙂
//]]>