OSTATNI DZIEŃ ZNIŻKI NA MASTERA | Instytut Neurolingwistyki
O REGRESJI DO POPRZEDNICH WCIELEŃ CIĄG DALSZY
28 September 2023
CO DAJE ZNAJOMOŚĆ NLP?
16 October 2023

OSTATNI DZIEŃ ZNIŻKI NA MASTERA

Jeszcze tylko DO PÓŁNOCY obowiązuje promocyjna cena za udział w szkoleniu NLP MASTER PRACTITIONER. Jeżeli masz już za sobą szkolenie z poziomu Praktyka NLP i wiesz jak zmieniło ono Twoje życie to z pewnością masz ochotę na dalsze poznawanie i zastanawiasz się czym się różni Master Practitioner od kursu podstawowego NLP?
Nasz podstawowy trening na poziomie NLP Practitioner jest zaprojektowany tak, aby nauczyć uczestników wszystkich umiejętności i modeli tworzących NLP od czasów pionierskich, aż do najnowszych technik. I dlatego właśnie niektórzy zadają nam pytanie:
„Czego jeszcze możemy nauczyć się na treningu Master Practitioner NLP?”
albo: „Jeżeli Wasz podstawowy kurs (NLP Practitioner) jest taki obszerny i zawiera wszystko, to co jeszcze w takim razie pozostało do nauczenia się i zrozumienia?”
Odpowiedź brzmi: trening na poziomie Master Practitioner nie polega tylko na rozszerzeniu wiedzy (więcej technik, więcej umiejętności, więcej zastosowań) aczkolwiek uczymy tu wielu nowych technik i zastosowań. Na tym poziomie polega on na pogłębieniu rozumienia, uczeniu się używania technik i metod NLP w sposób bardziej symultaniczny, a co za tym idzie elegancki i jeszcze bardziej skuteczny. Innymi słowy na poziomie NLP Practitioner uczymy Cię modelu świata według NLP.
Na poziomie NLP Master Practitioner poznasz mechanizmy i procesy, leżące u podłoża tego czego uczyliśmy na kursie NLP Practitioner, co pozwoli Ci bardziej całościowo i spójnie wpływać i zmieniać dowolny model rzeczywistości, nauczysz się też łączyć ze sobą to, co już znasz tworząc własne sposoby wywierania wpływu na siebie i innych.
Master Practitioner jest treningiem, na którym uczysz się na wyższych poziomach logicznych, co oznacza, że każda technika NLP, którą znasz, staje się jeszcze skuteczniejsza.
Dobry Master NLP wytwarza zmiany, wpływa i komunikuje się jeszcze skuteczniej.
Mistrzowskie opanowanie wzorców lingwistycznych gwarantuje powodzenie każdej techniki i interwencji terapeutycznej.
Na tym treningu pogłębisz umiejętność posługiwania się „Modelem Miltona” czyli językiem hipnozy.
Poznasz również bardzo ważne procesy sterujące zachowaniem człowieka.
– Meta-Programy i systemy wartości są nieświadomymi procesami, które determinują zachowanie każdego człowieka. Znając Meta-Program danej osoby możesz przewidzieć jej zachowanie oraz skuteczniej się z nią komunikować. Nauczysz się jak odkrywać Meta-Programy, Hierarchie Wartości oraz jak je zmieniać bądź rozwiązywać konflikty na poziomie wartości. Dodatkowo poznasz nowe i zaawansowane wzorce lingwistyczne oraz pogłębisz i „doszlifujesz” umiejętności w zakresie hipnozy, poznając nowe techniki indukcji, instalacji i sugestii.
Podsumowując, jest to wyższy poziom zintegrowanego, twórczego i generatywnego Programowania Neuro Lingwistycznego.
Jeśli chcesz poznać szczegółowy program szkolenia oraz zarezerwować swoje miejsce KLIKNIJ W OBRAZEK:
//]]>