CO DAJE ZNAJOMOŚĆ NLP? | Instytut Neurolingwistyki
OSTATNI DZIEŃ ZNIŻKI NA MASTERA
13 October 2023
SPIRALA CZARNYCH MYŚLI?
24 October 2023

CO DAJE ZNAJOMOŚĆ NLP?

Niedawno ktoś mnie zapytał:
„A co właściwie daje znajomość NLP?”
Odpowiedź jest bardzo prosta:
WOLNOŚĆ ☺
Po pierwsze emocjonalną – bo samodzielnie możesz zdecydować na przykład czy w danej sytuacji czujesz lęk czy ciekawość; czy czymś się martwisz czy zakładasz, że wszystko się ułoży jak najlepiej; czy skupiasz swoją uwagę na negatywach czy pozytywach.
Kiedy znasz strukturę swoich myśli i umiesz nią zarządzać, wtedy możesz łatwo i szybko zdecydować jak chcesz się czuć na temat określonych sytuacji.
Po drugie – w kontaktach z innymi; łatwo potrafisz nawiązać dobry kontakt, przekonywać, a także radzić sobie ze wszelkimi próbami manipulacji. Techniki NLP, które służą do wywierania wpływu na innych to proste i skuteczne narzędzia – tak jak nóż, którym można kogoś albo zranić, albo pokroić chleb na pyszną kanapkę – i tylko od intencji osoby, która ich używa zależy czy pomagają czy szkodzą. Dzięki ich znajomości potrafisz pomóc innym poczuć się lepiej, rozwiązać konkretny problem i po prostu cieszyć się życiem.
I nie wiem, czy potrafisz sobie wyobrazić taki świat, w którym jesteś wolną osobą – nic nie musisz, a wszystko możesz i tylko Ty decydujesz jak dobrze się czujesz☺ Ale jeżeli to potrafisz, to wiesz jak to jest znać NLP!
A jeżeli chcesz się tego nauczyć to zapraszamy na szkolenie online „TRENING ZARZĄDZANIA MYŚLAMI” – jeśli zapiszesz się do 31.10 złapiesz jeszcze cenę promocyjną kliknij w LINK 
//]]>