SUGESTIA ZA MILION DOLARÓW | Instytut Neurolingwistyki
SPIRALA CZARNYCH MYŚLI?
24 October 2023
TRENING ZARZĄDZANIA MYŚLAMI – PROMOCYJNA CENA KOŃCZY SIĘ JUŻ JUTRO!
30 October 2023

SUGESTIA ZA MILION DOLARÓW

Czy wiesz, że istnieje prosty sposób, przy pomocy którego możesz rozwiązać swoje problemy osobiste, pozbyć się wszelkich ograniczeń i stać się takim człowiekiem, jakim chcesz być? Brzmi niewiarygodnie?

A jednak taki sposób istnieje. Prosty, zajmujący około 10 minut dziennie (możesz w tym czasie brać prysznic lub jeść śniadanie), bezbolesny, skuteczny.

Ile wart byłby dla ciebie taki sposób?

Milion?

Dwa miliony?

Dziesięć milionów?

Tylko pomyśl: możesz uczynić swoje życie takim, jakim chcesz by było. Ile jest dla ciebie warte Twoje życie?

Sto milionów?

Jeszcze więcej?

Zdradzę Ci ten sposób całkowicie ZA DARMO.

I pewno sobie teraz myślisz: „Nie ma nic za darmo, pewno chcą mi coś sprzedać”. Tym razem nic ci nie będziemy sprzedawać, dajemy Ci prezent o wartości stu milionów- lub więcej.

Warunek jest jeden: musisz się zobowiązać- przed samym sobą- że skorzystasz z tego sposobu. Że niezależnie od wszystkiego, będziesz z niego korzystać. Że nawet jeśli ci się nie będzie chciało, codziennie rano wykonasz to zadanie.

I nic cię nie będzie kosztować, poza paru minutami twojego czasu, które i tak marnujesz myjąc zęby lub ubierając się.

Czy decydujesz się na przyjęcie takiego zobowiązania, nawet jeśli nie wiesz na czym będzie polegać? Obiecuję, że nie jest niemoralne, nielegalne ani tuczące 🙂

To Twoja decyzja. 

Jeśli decydujesz się na zmianę tych aspektów swego życia które chcesz zmienić i stanie się takim człowiekiem jakim chcesz być, kliknij TUTAJ!

Pozdrawiam serdecznie,
Lech Dębski

//]]>