ZAAWANSOWANY WARSZTAT HIPNOZY KONWERSACYJNEJ | Instytut Neurolingwistyki

ZAAWANSOWANY WARSZTAT HIPNOZY KONWERSACYJNEJ

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
21 March 2024
ŻYCZENIA :-)
29 March 2024

ZAAWANSOWANY WARSZTAT HIPNOZY KONWERSACYJNEJ

„Kwestia jest dla mnie naprawdę ciekawa, co tak naprawdę Lechu uzyskał. Bo dla mnie to była taka rozmowa bez żadnego sensu” powiedział uczestnik treningu NLP Practitioner, a ja wewnętrznie wykonałem z radości potrójne salto w tył i odśpiewałem Hawa nagila.

Bo właśnie przed chwilą konwersacyjnie pomogłem innej osobie uczestniczącej w treningu, zmienić reakcję złości którą odczuwała w pewnej sytuacji na stan zaciekawienia. Bodziec, który do tej pory wywoływał złość, teraz stał się dla niej triggerem wywołującym zaciekawienie. I zrobiłem to bez pomocy „formalnych” technik NLP, bez Swisha, PerspectivePattern czy innej „oficjalnej” techniki. Zrobiłem to podczas czegoś, co dla obserwatora z zewnątrz wyglądało jak pozbawiona sensu rozmowa! Oczywiście osoba z którą przeprowadzałem tą demonstrację odebrała to zupełnie inaczej.

I właśnie na tym polega magia hipnozy konwersacyjnej. Dla kogoś z zewnątrz wygląda to jak zwykła rozmowa, podczas gdy Ty możesz przy użyciu swoich słów otworzyć umysł rozmówcy na nowe możliwości. Możesz dzięki temu lepiej zasugerować nowe rozwiązania, pomóc mu poradzić sobie z problemami, lepiej i skuteczniej sprzedawać itp. I zawsze wiesz co powiedzieć, jaki następny krok wykonać by skierować myślenie rozmówcy w odpowiednim kierunku.

A już w weekend 13/14 kwietnia prowadzę w Warszawie kolejną edycję „Zaawansowanej Hipnozy Konwersacyjnej”. To szkolenie nie jest dla każdego, by wziąć w nim udział musisz mieć za sobą Podstawy Hipnozy Konwersacyjnej, albo trening NLP Practitioner, albo szkolenie z hipnozy. W razie wątpliwości czy Twój poziom umiejętności wystarczy by wziąć udział w tym szkoleniu skontaktuj się z nami.

A jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności perswazyjne na nowy poziom, zapisz się już dziś ponieważ jeszcze tylko DO DZISIAJ DO PÓŁNOCY obowiązuje promocyjna cena!

Pozdrawiam serdecznie,
Lech Dębski 

//]]>