CZYM JEST INTUICJA? (RABAT DO PÓŁNOCY) | Instytut Neurolingwistyki

CZYM JEST INTUICJA? (RABAT DO PÓŁNOCY)

CZEGO NIE ŻAŁUJĄ LUDZIE PRZED ŚMIERCIĄ
30 June 2023
PREZENT OD DOBREGO WUJKA Z AMERYKI
7 July 2023

CZYM JEST INTUICJA? (RABAT DO PÓŁNOCY)

Czy zdarzyło Ci się zastanawiać czym jest intuicja?

Niektórzy mówią, że to głos nieświadomego umysłu, inni – że to rodzaj przeczucia, dotyczący tego co się wokół dzieje, a nawet – że to jest efekt działania dobrych duchów, które się nami opiekują.

Bez względu na definicje, można stwierdzić, że intuicja pomaga nam w wielu sytuacjach – czy to dostrzec jakieś niebezpieczeństwo, czy też coś lepiej zrozumieć, albo nawet przewidzieć to, co się za chwilę stanie. Może mieć postać odczucia lub myśli w konkretnym obrazie lub wewnętrznego głosu. I – co najważniejsze – podpowiada nam najlepsze możliwe rozwiązania! Czasem mówi: uciekaj, czasem: idź dalej, to jest dla Ciebie dobre. I chociaż czasem jej głos nie zgadza się z tym, co mówi racjonalny umysł, to po jakimś czasie okazuje się, że to jednak ona miała rację.

Dlatego dobrze jest umieć usłyszeć głos swojej intuicji i rozwijać swój kontakt z nią, bo dzięki temu można podejmować właściwe decyzje i lepiej sobie radzić w życiu.

Na szkoleniu „Twoja wewnętrzna Moc”, które zaczyna się już w najbliższy czwartek 06 lipca będziemy się też zajmować intuicją, więc jeżeli interesuje Cię ten temat i masz już za sobą jakieś szkolenie u nas, to możesz się zapisać na te zajęcia w wygodnej formie online – jeżeli to zrobisz jeszcze DZISIAJ, to skorzystasz ze zniżkowej ceny – tutaj jest link do oferty:

//]]>