OSTATNIE MIEJSCE NA PRAKTYKU W NAJBARDZIEJ PROMOCYJNEJ CENIE | Instytut Neurolingwistyki

OSTATNIE MIEJSCE NA PRAKTYKU W NAJBARDZIEJ PROMOCYJNEJ CENIE

PREZENT OD DOBREGO WUJKA Z AMERYKI
7 July 2023
DUCHOWOŚĆ JEST JAK ORGAZM
18 July 2023

OSTATNIE MIEJSCE NA PRAKTYKU W NAJBARDZIEJ PROMOCYJNEJ CENIE

Czy medytacja jest tylko wtedy, gdy siedzisz w pozycji kwiatu lotosu i powtarzasz mantry?

Gdyby się bardziej nad tym zastanowić, w medytacji chodzi o to, żeby skupić swoje myśli na jednym temacie, który sprawi, że Twoje ciało i umysł poczują się spokojniej. Jak twierdził Osho, jeden z najbardziej popularnych autorów książek o rozwoju duchowym, medytacją może być każda czynność – nawet sprzątanie czy zmywanie naczyń – jeżeli potrafisz całkowicie skupić swoje myśli na tym, co robisz.

I dzisiaj mamy dla Ciebie przepis na jedną, bardzo relaksującą medytację, która pozwala korzystać z uroków lata i jednocześnie naprawdę się zrelaksować i jest nią: SPACER 🙂 ale nie taki zwykły, tylko spełniający konkretne warunki.

Po pierwsze: na taki spacer udajesz się bez towarzystwa innych osób, bez słuchawek w uszach i bez konkretnego celu – po prostu wychodzisz z domu, żeby się przejść po okolicy na 15-30 minut, albo dłużej, jeżeli będziesz tego chcieć.

Po drugie: na samym spacerze idziesz wolno i rozglądasz się wokół siebie – obserwujesz to, co Cię otacza i na tym skupiasz całą swoją uwagę: na wszystkich kolorach i barwach, na dźwiękach, zapachach i odczuciach w swoim ciele. Warto wtedy wybierać to, co Cię w tym najbardziej podoba i jest związane z naturą – przyjrzyj się roślinom, owadom, ptakom czy nawet unieś głowę i popatrz na niebo. W swoich myślach opisuj sobie to, co widzisz i czujesz np.: ” Jaka piękna brzoza tutaj rośnie, ma biały, chropowaty pień, drobne, podłużne liście” – i nawet możesz zbliżyć się do tej brzozy, dotknąć pnia, sprawdzić jaką ma strukturę i pogłaskać jej delikatne listki skupiając się na doznaniach, które Ci to daje.

Dzięki temu Twoje myśli będą pod kontrolą i będą się skupiać tylko na tym, co Cię otacza. Jeżeli zauważysz w tym czasie, że Twoje myśli zaczynają błądzić wokół innych tematów, to po prostu przywołaj je do skupienia tylko na tym, czego doświadczasz w czasie spaceru. Jeżeli będziesz z otoczenia wybierać wszystko, co ładne i co Ci się podoba, to na pewno poczujesz się spokojniej i wrócisz z takiej spacerowej medytacji w dobrym nastroju.

Warto to przetestować – może nawet jeszcze dzisiaj albo w czasie weekendu?

A jeżeli chcesz się nauczyć jak możesz panować nad swoimi myślami i kierować je tam, gdzie chcesz, aby czuć się tak jak chcesz – to zapraszamy na szkolenie NLP Practitioner Certification w terminie 21-27 sierpnia w Warszawie – zostało już OSTATNIE MIEJSCE w najbardziej promocyjnej cenie, więc warto zapisać się już teraz – tutaj masz link do pełnej oferty:

//]]>